شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: خداحافظی با هات‌میل؛ اوت لوک با ساپورت کامل فارسی رونمایی شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

همانطور که پیش تر به شایعه های پیرامون ظهور سامانه خدمات دهنده ایمیل مایکروسافت پرداخته بودیم، این اتفاق افتاد. گرچه نام اولیه این سامانه، «نیو میل» بود ولی مایکروسافت 11 مرداد، رسما نام اوت لوک «Outlook» نرم افزار پرآوازه و قدیمی  دریافت و ارسال ایمیل در رایانه شخصی را روی این سامانه گذاشت.

بدین ترتیب از 11 مرداد، تمامی  مردم جهان، این امکان را یافتند که بتوانند در این خدمات دهنده ایمیل جدید به نشانی outlook.com وارد شوند و ثبت نام کنند. همانطور که حدس می زدیم، تمامی  شناسه های پیشین در مایکروسافت، اعم از ایمیل ها و شناسه ها، تحت نام شناسه مایکروسافت «Microsoft Account» مجتمع  می شوند. بدین  ترتیب دیگر  فقط یک  شناسه برای ورود به تمامی  خدمات فضای ابری اسکای  درایو، ایکس  باکس لایو، ویندوز فون و خدمات  دهنده ایمیل اوت  لوک نیاز  است.

خداحافظی با هات‌میل؛ اوت لوک با ساپورت کامل فارسی رونمایی شد

برای داشتن  شناسه مایکروسافت، می توانید یک بار شناسه قبلی خود در مجموعه مایکروسافت را امتحان کنید و در صورتی که موفق نشدید یا بار نخستی است که وارد سامانه کاربری مایکروسافت می شوید، شناسه ای جدید بسازید.

پشتیبانی کامل از زبان فارسی

هر چقدر این روزها شرکت اپل، دل کاربران ایرانی و فارسی زبان خود را در گوشه و کنار جهان شکسته است، مایکروسافت از این تهدید، فرصتی تازه ساخته است. به رغم تحریم ها، کاربران ایرانی می توانند در این سامانه، نام ایران را برای کشور خود انتخاب و همچنین با تنظیماتی ساده، زبان فارسی را زبان رسمی  ایمیل خود کنند.

بدین ترتیب برای نخستین بار یک سامانه خدمات دهنده ایمیل، از روز نخست زبان فارسی را به تمام بخش های خود و نه فقط در خواندن متن ایمیل اضافه کرده است. کاربران فارسی زبان، حتی در لایه های داخلی این سامانه، به طور  مثال در بخش تنظیمات، با متن روان مواجه می شوند که به زبان فارسی به تمامی  نکته ها اشاره کرده است.  شاید این سامانه پس از ثبت نام، آسان ترین خدمات دهنده ایمیل برای پدربزرگ ها و مادربزرگ های ایرانی باشد، چرا  که نه  فقط پشتیبانی از زبان فارسی، بلکه رابط کاربری آسان آن نیاز به یادگیری بیش از چند دقیقه ندارد.

خداحافظی با هات‌میل؛ اوت لوک با ساپورت کامل فارسی رونمایی شد

مترو همه گیر شد

مترو، نام  رابط  کاربری جدید مایکروسافت است که این روزها روی هر محصول این شرکت می نشیند تا دیگر با خرید هر دستگاه یا خدمات اعم از کنسول بازی تا دسترسی به ایمیل نیاز به یادگیری دستورات پیچیده نداشته باشد. این رابط  کاربری در داشبورد جدید ایکس باکس 360 و ویندوز 8 هم گنجانده شده و بدین ترتیب، هم به چشم کم سن و سال ها و هم برای بزرگ ترها آشنا خواهد بود.

مایکروسافت با مترو، جهانی مجازی برای خود خلق کرده که علاوه بر جذابیت بصری و سهولت کاربری، زبانی مشترک برای کار با مغز متفکر رایانه ها به شمار می آید، حال می خواهد این مغز متفکر یک تبلت شخصی باشد یا یک سامانه خدمات ابری.

ارزش افزوده به زبان مایکروسافت

اگر شادمانی کاربران فارسی زبان را کنار بگذاریم، همچنان اوت لوک افتخاراتی برای بالیدن دارد. فضای نامحدود ایمیل بر خلاف جی میل و عدم استفاده از آگهی، شرایطی بحرانی برای رقیب دیرپای مایکروسافت، گوگل، ایجاد کرده است. گوگل نه فقط فضای ایمیل محدودی را (در حدود 10 گیگابایت) به صورت رایگان ارائه می دهد، بلکه متن نامه های شما را برای نمایش آگهی های مربوط مورد بررسی قرار می دهد. گرچه این کار را ابررایانه ها انجام می دهند ولی سروصدای زیادی در مورد نقض حریم شخصی در  زمان عرضه خود به پا کرد. حال مایکروسافت اعلام کرده است که به هیچ وجه تمایلی برای این کار ندارد و آسودگی خاطر را به کاربران سرسخت مدافع حریم شخصی برگردانده است، بماند که بسیاری از ما از آگهی های شگفت آور  جی میل، متحیر شده بودیم.

مایکروسافت همچنین بازار رقابتی را خوب شناخته است و به همین علت سرانجام تصمیم گرفت به جای جذب مخاطب برای یک برند سوخته یعنی  هاتمیل، ریسک بازار را بپذیرد و با نامی نو (اوت لوک) که برگرفته از نرم افزار قدیمی  ایمیل این شرکت است، به جنگ جی میل و رقبای دیرین خود برود. از چهارشنبه تا به امروز، بسیاری از پایگاه های حوزه فناوری اطلاعات، همین شجاعت و البته درایت مایکروسافت را ستودند و البته جذب یک میلیون کاربر در یک روز در سامانه اوت لوک خود گویای موفقیت چشمگیر آن است.

خداحافظی با هات‌میل؛ اوت لوک با ساپورت کامل فارسی رونمایی شد

اوت لوک فقط یک ایمیل نیست

نه، به راستی این طور نیست. قابلیت اتصال به شبکه های اجتماعی همچون فیس بوک و لینکدین و البته توییتر به همراه امکان دسترسی به سامانه ابری اسکای درایو، کافی است که اوت لوک فقط ایمیل نباشد. با این حال باید اشاره کنیم که اوت لوک، فقط نسخه اولیه (پری ویو) خود را در دسترس قرار داده است و در نسخه کامل آن، امکان چت تصویری به کمک اسکایپ در سامانه ایمیل اوت لوک امکان پذیر می شود.

قابلیت دریافت اطلاعات شخصی و دوستان از شبکه های اجتماعی و طبقه بندی آنان می تواند بسیاری از اطلاعات چندگانه کاربران را یک جا جمع کند. همچنین ایمیل خاکستری (graymail) هم در این سامانه، گزینه جدیدی است برای دریافت نامه هایی که هرزنامه نیستند ولی با ایمیل های شخصی هم تفاوت دارند، به عبارت دیگر خبرنامه یا بولتن هستند. بدین ترتیب دیگر نه از دریافت آنها عاصی می شوید و نه آنها را مانند هرزنامه ها از دست می دهید. مایکروسافت این بار به راستی سنگ تمام گذاشته است، هر چقدر هم که این سال ها جی میل خوب کار کرده باشد.

 

مجله برترینها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.