دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اعتیاد زن آمریکایی به خوردن مبل! +عکس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ایسنا: يك زن آمريكايي مدت 21 سال است كه به خوردن اسفنج مبل اعتياد پيدا كرده است.

«آدل ادوارد» 31 ساله، گفت: زماني كه 10 سال داشتم براي تفريح با يكي از دوستانم شروع به جويدن اسفنج مبل كرديم اما كم  كم احساس كردم بدنم به جويدن و خوردن اسفنج نياز دارد.

«آدل» در مورد مشكلات خوردن اسفنج گفت: چهار سال پيش به دليل احساس درد در ناحيه شكم به پزشك مراجعه كردم. پزشكان پس از بررسي هاي بسيار و چندين آزمايش متوجه شدند، مصرف اسفنج طي سال ها مشكلاتي را براي دستگاه گوارشم به وجود آورده است.

اعتیاد زن آمریکایی به خوردن مبل! +عکس

«آدل» به دليل مشكلات بسياري كه با آن مواجه است تمايل دارد تا عادت به خوردن اسفنج را كنار بگذارد در غير اين صورت به مرگ زود هنگام او را منجر خواهد داشت.

اعتیاد زن آمریکایی به خوردن مبل! +عکس

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.