دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: هفت دقیقه وحشت در مریخ +عکس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: یکی از پیچیده ترین سفرهای فضایی تاریخ ناسا با عملیات فرود هیجان انگیز و چالشی مریخ نورد کنجکاو بر سطح سیاره سرخ، وارد فاز جدیدی می شود.

مریخ نورد ناسا موسوم به کنجکاوی پس از 8 ماه و نیم یکشنبه بالاخره پس از طی میلیون ها مایل در فضا، به مراحل پایانی سفر خود می رسد.

طبق برنامه قرار است کنجکاو ساعت 5:31 دقیقه به وقت گرینویچ ( 10:01 دقیقه به وقت تهران) به سیاره سرخ برسد. فرود این مریخ نورد همانند هر فرود دیگری در فضا کار ساده ای نبوده و به همین جهت نمی توان قاطعانه از موفقیت این فرود صحبت کرد.

هفت دقیقه وحشت در مریخ +عکس

فضاپیمای حامل کنجکاو با سرعت 20هزار کیلومتر بر ساعت وارد جو مریخ شده و سپس قرار است با یک چتر بسیار بزرگ سوپرسونیک، سرعت خود را تا 320 کیلومتر بر ساعت کاهش دهد. در ادامه، راکت های متصل به فضاپیما ماموریت خواهند داشت تا سرعت را باز هم کاهش دهند، تا جایی که این سرعت به 3.2 کیلومتر بر ساعت برسد. با رسیدن به این سرعت، فضاپیما توان کافی برای مانور دادن را خواهد داشت.

پس از این مرحله، قرار است مریخ نورد کنجکاو توسط کابل هایی بر سطح مریخ فرود آمده و سپس فضاپیما از آن دور شده و در نقطه ای مطمئن و امن عمدا سقوط کرده و از بین برود. مهندسان کل این دوره را "هفت دقیقه وحشت" نامید ه اند، که این 7 دقیقه در حقیقت مدت زمان ورود فضاپیما به جو مریخ تا زمان فرود موق مریخ نورد بر سطح سیاره سرخ، است.

هفت دقیقه وحشت در مریخ +عکس

عملیات فرود کنجکاو بر سطح مریخ

مهندسان طراح این عملیات عنوان کرده اند که با وجود آنکه چنین نوع فرودی به نظر دیوانه وار می آید، با این وجود این بهریتن روش برای فرود یک مریخ نورد است.

"آدام استلتزنر" از یکی از لابراتوارهای ناسا در این رابطه می گوید: ما اطمینان بسیاری داریم که شب یکشنبه، شبی خوب برای ما خواهد بود.

امشب همچنین قرار است دو فضاپیما عملیات فرود این مریخ نورد را زیر نظر داشته باشند.

در صورتی که عملیات فرود کنجکاو به درستی و با موفقیت انجام شود، این مریخ نورد به سرعت عملیات اکتشافی خود بر سطح مریخ را آغاز می کند. این مریخ نورد با استفاده از 10 ابزار اکتشافی مختلفی که بر روی آن قرار گرفته، به دنبال آن خواهد بود تا شرایط و سابقه زندگی میکروبی بر روی مریخ را مورد بررسی قرار دهد.

هفت دقیقه وحشت در مریخ +عکس

3 نسل از مریخ نوردها

ناسا امیدوار است عملیات این مریخ نورد که 2 سال به طول می انجامد، خون جدیدی باشد در رگ های برنامه اکتشاف فضایی این سازمان، چراکه در بودجه فعلی که کاخ سفید برای سال 2013 به این برنامه اختصاص داده، با کاهش شدیدی نسبت به سال های قبلی روبرو شده است.

قرار است عملیات این فرود به صورت زنده از شبکه تلویزیونی ناسا پخش شود.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.