جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: دسترسی راحت به اوقات شرعی با برنامه اندروید «ماه رمضان» ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

فارنت: این روزها در ماه مبارک رمضان به سر می بریم و با توجه به خاصیت این روزها بیشتر به سراغ اوقات شرعی و زمان رسیدن اوقاتی مانند سحر و افطار هستیم. برای پی بردن به اوقات شرعی راه های زیادی مانند تلفن وجود دارد اما مطمئنا چه راهی بهتر از گوشی همیشه همراه اندرویدی شما تا بتواند باز هم نقش امیدوارکننده ای را برای شما ایفا کند.

دسترسی راحت به اوقات شرعی با برنامه اندروید «ماه رمضان»

برنامه اندروید ماه رمضان برنامه اندروید رایگانیست که شرکت پرشه پردازش در ابتدای ماه مبارک رمضان آن را عرضه کرده است. این برنامه از قابلیت هایی همچون محاسبه و نمایش اوقات شرعی, پخش اذان, زنگ هشدار برای وقت سحر, پخش دعای ربنا, نمایش ادعیه یومیه, ذکر شمار و همچنین برخورداری از ویجت برای نمایش دعای روز برخوردار است. برنامه از گرافیک مناسبی برخوردار است که پیش از این در برنامه کیوسک شرکت پرشه پردازش نیز شاهد آن بودیم.

برای دریافت این برنامه رایگان می توانید از آدرس زیر دریافت کنید:

http://cafebazaar.ir/app/com.persheh.ramadan/?l=fa

بررسی برنامه: پس از دریافت برنامه از کافه بازار و نصب آن و با باز کردن برنامه لوگوی اصلی برنامه ظاهر می شود و بالافاصله پس از آن صفحه اصلی برنامه پدیدار می شود که صفحه ای شامل تاریخ روز و اوقات شرعی آن است در این صفحه نزدیک ترین وقت شرعی پررنگ تر دیده می شود و علامت بلندگو در برابر هر یک از اوقات شرعی بیانگر فعال بودن پخش اذان و با دعا در آن وقت است.با توجه به علامت های پائین صفحه می توان متوجه شد که در صفحه های کناری هم خبری باید باشد. وقتی صفحه را به سمت راست می کشیم تا اوقات شرعی فردا نمایان می شود و با تکرار این کار به دعای روز ویژه ماه رمضان بر می خوریم و صفحه بعی نیز تنها دربرگیرنده شماره روزیست که در آن قرار داریم.در بالای صفحه اصلی دو گزینه وجود دارد که شامل دو گزینه درباره ما و تنظیمات است. در صفحه درباره ما شاهد مشخصات شرکت سازنده هستیم و دو گزینه جدید در بالای این صفحه اضافه می شود که یکی گزینه تماس با ماست که می توانید از آن برای ارسال نظرات و پیشنهادات خود به سازنده برنامه استفاده کنید و دیگری گزینه به روزرسانی است که از عرضه نسخه های جدید بدون وارد شدن به برنامه بازار می توانید مطلع شوید.

دسترسی راحت به اوقات شرعی با برنامه اندروید «ماه رمضان»

دسترسی راحت به اوقات شرعی با برنامه اندروید «ماه رمضان»

با اشاره بر روی گزینه بازگشت و اشاره بر روی گزینه تنظیمات در صفحه اصلی به صفحه تنظیمات وارد می شویم که شامل گزینه هایی برای پخش ازان و یا ادعیه در اوقات شرعی و همچنین تنظیم شهری که در آن قرار داریم است. برای تنظیم شهر می توانید از مکان یاب گوشی خود استفاده کنید و با شهر مورد نظر خود را از بین گزینه های موجود استفاده کنید.

در گزینه های پخش دعا و اذان نیز فعال بودن پیش فرض گزینه ها کمی جای تعجب دارد و تنها کافیست که معنای علامت های بلندگو در صفحه اصلی را متوجه نشوید تا با شنیدن صدای گوشی خود در نیمه شب غافلگیر شوید و به نظر بهتر بود تمام گزینه ها و یا برخی از آنها به صورت پیش فرض غیرفعال بود و این موضوع به کاربر در هنگام باز کردن برنامه در اولین بار اطلاع داده می شد.

دسترسی راحت به اوقات شرعی با برنامه اندروید «ماه رمضان»

دسترسی راحت به اوقات شرعی با برنامه اندروید «ماه رمضان»

قابلیت دیگر برنامه در صفحه اصلی, قابلیت ذکرشمار است که در پائین صفحه دیده می شود و با اشاره بر روی ان به صفحه ذکرشمار هدایت می شوید تا با اشاره بر روی صفحه ذکرهای شما شمارش شود. با اشاره بر روی گزینه ذکرشمار در پائین همین صفحه می توانید از بین اذکار موجود ذکر مورد نظر خود را پیدا کنید تا تنها به جای عبارت ذکرشمار, ذکر مورد نظر شما (احتمالا جهت یادآوری) به نمایش دربیاید. با اشاره بر روی فلش سمت راست و بالای صفحه نمایش می توانید شمارشگر این ذکر شمار را پس از تائید, دوباره راه اندازی کنید.استفاده از تصاویر مذهبی موجود در برنامه برای تصاویر پس زمینه گوشی از جمله دیگر امکانات برنامه است که می توانید تصویر مورد نظر خود را انتخاب و گزینه انتخاب پس زمینه را بزنید. اگر برنامه نصب شده را بر روی خود گوشی و نه بر روی رم باقی بگذارید می توانید از امکان ویجت برنامه نیز استفاده کنید که حاوی دعای روزیست که در آن قرار دارید. برای نصب ویجت نیز همچون همیشه باید از صفحه اصلی اقدام کنید.

صدای دعا و اذان برنامه کیفیت بدی ندارد اما آنچنان صدای بلندی هم ندارد و بهتر بود تنظیم صدای آن نیز در صفحه تنظیمات به کاربر واگذار می شد. فونت ادعیه مناسب به نظر می رسد و باز هم می شد اندازه آن را در صفحه تنظیمات به انتخاب کاربر گذاشت و باز هم باید تاکید کرد که گرافیک برنامه در حد خوبی قرار دارد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.