دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: کاهش 50 درصدی قیمت گوشی در کشور ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

دنیای اقتصاد: به اعتقاد فروشندگان گوشی هاي موبایل میزان خریدوفروش این کالای ارتباطی نسبت به مدت مشابه سال گذشته 50 درصد کاهش یافت.

به گفته فروشندگان بازار، نوسانات نرخ ارز و همچنین کاهش قدرت خرید مردم باعث شده تا میزان تقاضا برای این کالای ارتباطی به طور چشمگیری کاهش یابد.

سعید کبیری با اشاره به افت تقاضا برای خریدوفروش این کالای ارتباطی در ماه جاری گفت: تا زمانی که مردم نیازهای عادی و اصلی خود را به راحتي فراهم نکنند، نباید انتظار داشت این بازار پرهیاهو باشد.

وی افزود: مصادف شدن ماه مبارک رمضان و گرمی هوا از دیگر دلایل افت تقاضا در این بازار است که به کاهش این کالای ارتباطی دامن زده است. در همین حال سایر منابع بازاری معتقدند که میزان تقاضا برای این کالای ارتباطی نسبت به مدت مشابه سال گذشته به طور چشمگیری کاهش یافته است.

همچنین تحقیقات نشان داده که طی سه ماهه دوم سال 2012 میزان فروش گوشی هاي تلفن همراه نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته با یک درصد کاهش همراه بوده است. گزارش ها حاکی است که سال گذشته 406 میلیون دستگاه گوشی به فروش رسید اما در طول سه ماهه دوم سال جاری میلادی این رقم به 8/401 میلیون دستگاه معادل یک درصد کاهش یافت.

درحالی که میزان فروش گوشی هاي تلفن همراه کاهش یافته، فروش گوشی هاي هوشمند با 1/42 درصد افزایش نسبت به سال گذشته همراه بوده است. تعداد گوشی هاي هوشمند عرضه شده در جهان در سه ماهه دوم سال 2012 برابر با 9/153 میلیون دستگاه و در مدت زمان مشابه سال گذشته 3/108 میلیون دستگاه گزارش شده بود.

کاهش 50 درصدی قیمت گوشی در کشور

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.