دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: صادقی: عقل زاید به این چیزها نمی رسد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

صادقی در مورد تقابل مدافعان استقلال با رضا عنایتی مهاجم سابق این تیم گفت: «عنایتی بازیکن خطرناکی است و بی جهت چندسال آقای گل ایران نشده است. هر چند مس شرایط خوبی ندارد ولی به هر حال باید مواظب این تیم و بازیکنان خطرناکش باشیم و نباید اشتباه کنیم.»

اودر مورد مشکلات مالی استقلال گفت: «به ما قول داده اند که مشکلات مالی را حل کنند و ما هم منتظر هستیم.» او در مورد اینکه در این یکی دو بازی عملکرد خوبی داشته و به نظر پخته تر از قبل نشانه داده، گفت: «تجربه به یک ورزشکار خیلی کمک می کند و در سن 30 سالگی در دفاع وسط بازی کردن خیلی به یک فوتبالیست کمک می کند که جا بیفتد. من نواقص را پوشانده ام و بعد از آن جام جهانی که با تیم ملی حضور داشتم از ان تجربیات بهتر استفاده می کنم. قبلا در جام جهانی حضور داشته ام و می خواهم در دو جام جهانی دیگر حاضر باشم.»

مدافع استقلال درباره ادعای ایمون زاید که گفته برای آغاز دربی لحظه شماری می کند و می خواهد خاطراتش را تکرار کند، گفت: «به هر حال این اتفاق افتاده و اینکه این بازیکن در یک شرایط سخت چگونه برای پرسپولیس سه گل زده برای من اهمیتی ندارد و کاری ندارم که این اتفاق شانسی رخ داده یا خیر.چیزی که مهم است اینکه فوتبال ایران دیگر این مسائل را نمی پسندد که بازیکنی کری بخواند و یک بازیکن با عواطف میلیون ها ایرانی دنبال این مسائل برود ولی عقل زاید به این چیزها نمی رسد و برای استقلال کری می خواند چون او کمتر در ایران حضور داشته و با ما آشنا نیست.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.