جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مهدوی‌کیا: نباید امثال عابدزاده را خراب کرد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرآنلاین: کاپیتان پرسپولیس می گوید برایش خیلی مهم بوده که بازی خداحافظی اش در تهران باشد.

مهدی مهدوی کیا کاپیتان سابق تیم ملی روز چهارشنبه به اتفاق خانواده اش به مشهد مقدس سفر کرد. کیا دیروز دقایقی با ما از قرعه کشی، بازی خداحافظی در دیدار با سپاهان، برخورد با عابدزاده و برخی موارد دیگر حرف زد.

* بالاخره شانس به پرسپولیس رو آورد و قرعه میزبانی در فینال به شما رسید.

من در جریان نحوه قرعه کشی نبودم و نمی دانم این قرعه کشی چطور برگزار شد و چه کسانی در آن حضور داشتند اما خوشحالم در تهران می مانیم و حمایت تماشاچیان مان را هم پشت سر خودمان داریم. از سوی دیگر برای من هم خیلی مهم بود که بازی خداحافظی ام در تهران باشد و خوشحالم با قرعه ای که به سود ما افتاد این امر برای من محقق شد. از ابتدا گفته بودم دوست دارم این فصل با قهرمانی برای من ختم به خیر شود و خوشحالم که این موضوع هم در حال تحقق یافتن است.

* به نظر دعای خیر مادرت هم یک جورهایی پشت سر توست.

مادرم همیشه مرا دوست داشت و می گفت عاقبت به خیر شوی. مادرم حالا دستش از این دنیا کوتاه است اما واقعاً دوست دارم با قهرمانی در جام حذفی آن را به روح مادرم تقدیم کنم.

* مدیرعامل پرسپولیس در صحبت با خبرورزشی حرف از بازی با هامبورگ زده، ممکن است در آن دیدار هم برای پرسپولیس بازی کنی؟

من هنوز با مدیریت باشگاه حرف نزده ام اما واقعاً ممنونم که ایشان به فکر ما هستند. برای هماهنگی در این خصوص وقت هست اما بازی خداحافظی ام همان طور که گفتم فینال جام حذفی است.

* راه سخت پرسپولیس در جام حذفی نهایتاً منجر به قهرمانی تیم تان می شود یا...

اصلاً دوست ندارم به چیزی غیر از قهرمانی فکر کنم. ما راه خیلی سختی را با پشت سر گذاشتن ملوان، نفت تهران، ذوب آهن و داماش طی کردیم. تیم خوبی داریم و فکر می کنم پرسپولیس واقعاً استحقاق و لیاقت قهرمانی جام حذفی را دارد.

* چند سال پیش با گل دقیقه 97 قهرمان شدید، این بار هم دنبال معجزه هستید یا...

ما برای بردن سپاهان دنبال اتفاقات عجیب نیستیم. اگر سپاهان تیم خوبی است ما هم پرسپولیس هستیم و من فکر می کنم پرسپولیس برای بردن سپاهان نیاز به معجزه ندارد چون تیم ما واقعاً بزرگ است. انگیزه ما واقعاً برای قهرمانی خیلی بیشتر از سپاهان است. زحمات زیادی کشیدیم و دوچندان تلاش کردیم بنابراین اصلاً قهرمانی ما مقابل سپاهان عجیب نیست و شدنی است.

*سپاهان به لحاظ فنی بهتر از پرسپولیس نیست؟

اصلاً سپاهان قوی تر از پرسپولیس نیست. ما یک بار سپاهان را در دور برگشت شکست دادیم و حتماً شکست دوباره این تیم شدنی است.

*برخی ها می گویند علی کریمی هم در روز خداحافظی شما با پرسپولیس خداحافظی می کند.

من چنین چیزی نشنیدم. چند روزی هم سر تمرین نبودم اما حتماً شنبه با تمام قوا در تمرینات پرسپولیس حاضر می شوم. در مورد خداحافظی هم با کریمی حرفی نزدم اما می دانم علی کریمی دوست دارد بازی کند و من هم معتقدم خداحافظی برای کریمی زود است.

*چرا به قهرمان جام حذفی در ایران برخلاف کشورهای اروپایی پاداش نمی دهند؟

در کشور ما که اصلاً قرار بود جام حذفی را برگزار نکنند اما امیدوارم کشور ما هم در برنامه ریزی جام حذفی آینده مسائلی مانند برنامه ریزی درست، کسب درآمد، پاداش و... را لحاظ کند.

*در مورد مسدود شدن حساب احمدرضا عابدزاده و دیگر مشکلاتی که برای او به وجود آمده چه صحبتی داری؟

من فکر می کنم باید نوع برخوردمان با اسطوره ها را درست کنیم. کسی که مردم آن طور بعد از به خطر افتادن سلامتی اش دست به دعا برداشتند. من فکر می کنم باید برخورد با اسطوره ها درست شود و به این افراد احترام بیشتری گذاشت و به نوعی نباید اسطوره ها را خراب کرد و از بین برد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.