چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: یک استعفای خوشمزه! + عکس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

افکار: اگر به دنبال استعفا دادن از شغل خود برای پا گذاشتن در راه شغل رویایی و دلخواهتان هستید، نوشتن نامه استعفا روی کیک می تواند ایده خوبی برای عملی شدن خواسته تان باشد.

عجیب است اما یک کارمند خوش ذوق در تولد ۳۱ سالگی اش تصمیم گرفت تا از کارش استعفا دهد و بهترین راه استعفا را نوشتن متن نامه خود روی کیک تولدش تشخیص داد.

یک استعفای خوشمزه! + عکس

کریس هولمز که حالا او را با عنوان "آقای کیک" می شناسند، تصمیم گرفت برای رسیدن به شغل دلخواهش از کار فعلی خود در یکی از فرودگاه های لندن استعفا دهد تا به دنبال علایقش برود و از طرفی زمان بیشتری هم برای همراهی با خانواده اش داشته باشد.

او از تصمیم خود برای نوشتن نامه استعفا روی کیک خیلی راضی است و معتقد است با این کار خاطره خوشی را از خود برای همکاران سابقش به جا می گذارد.

تصمیم هولمز زمانی رسانه ای شد که یکی از بستگانش عکس کیک را در توئیتر قرار داد و باعث تعجب و در عین به اشتراک گذاری این عکس شد.

متن روی کیک:

برای بخش مدیریت نیروهای مرزی فرودگاه استنسد

امروز تولد ۳۱ سالگی من است و به تازگی پدر شده ام. حالا می فهمم که زندگی چقدر ارزشمند است و چقدر مهم است با انجام کاری که هم خودم و هم دیگران را شاد کند، وقتم را با خانواده ام بگذرانم.

به همین دلیل، بدین وسیله استعفای خود را تقدیم می کنم تا بتوانم وقت و انرژی خود را به خانواده و کسب و کارم در زمینه شیرینی پزی ادامه بدم که در سال های اخیر پیوسته رشد و پیشرفت داشته است.

بهترین ها را برای این سازمان و همکارانم در آینده آرزو می کنم و یادآوری می کنم که اگر از طعم این کیک خوشتان آمد، می توانید برای سفارش های بیشتر به آدرس سایت ما مراجعه کنید.

با احترام

کریس هولمز (آقای کیک)

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.