يكشنبه ۳۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: معرفی دومین استان در گرانی مسکن ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: رييس اتحاديه صنف مشاورين املاك قزوين گفت: استان قزوين ازنظر خريد و فروش ملك در كشور رتبه سوم و از نظر گراني مسكن رتبه دوم را دارد.

يوسف عبدي شيخلري، با بيان اين مطلب افزود:  در استان قزوين با عدم تعادل بين عرضه و تقاضا در خريد، فروش و اجاره مسكن رو به رو هستيم كه سبب گران شدن قيمت مسكن در استان مي شود.

رييس اتحاديه صنف مشاورين املاك قزوين با اشاره به علل گراني مسكن در استان افزود: وجود شهركهاي صنعتي متعدد در قزوين، مهاجرپذير بودن استان، گسترش مراكز آموزش عالي و وجود 36 هزار دانشجوي غيربومي در استان، محدود شدن شهر و اراضي كشاورزي از جمله دلايلي است كه سبب گراني مسكن در استان مي شود.

وي توضیح داد: سرمايه گذاري در امر مسكن نيازمند تجربه و تخصص خاصي نيست، بنابراين اقشار مختلف جامعه در بخش مسكن بدون برنامه ريزي سرمايه گذاري مي كنند كه اين خود سبب گران شدن مسكن در استان مي شود.

رييس اتحاديه صنف مشاورين املاك قزوين اظهارکرد: در صورت ساماندهي اين افراد توسط افراد متخصص و سرمايه گذاري به همراه برنامه ريزي، مشكلات تا حدودي كم مي شود و قيمت مسكن به قيمت تعادلي نزديك مي شود.

وي درخصوص بالا بودن قيمت مسكن در شهرستانهاي استان نيز اعلام کرد: به دليل اينكه افراد كم درآمد نمي توانند در مركز استان ملكي خريداري يا اجاره كنند، به شهرستانهاي اطراف استان مراجعه مي كنند و تقاضا در شهرستانها بالا مي رود، در حالي كه شهرستانهاي اطراف از نظر افزايش قيمت و تورم مانند استان هستند.

عبدی با اشاره به تاثير طرح مسكن مهرعنوان کرد: تاسيس و واگذاري مسكن مهردر كنترل و كاهش قيمت ملك تاثير بسياري داشته، به طوری که اين طرح و به دنبال آن ايجاد شهركهاي مسكوني در حاشيه شهر و توليد مسكن ارزان قيمت باعث افزايش نسبت عرضه به تقاضا مي شود و از افزايش قيمت مسكن جلوگيري مي كنند.

وي در خصوص اجاره خانه ها تصریح کرد: افزايش درصد اجاره بها نسبت به اجاره بها در سال قبل، 12 الي 15 درصد است، بنابراين اگر نرخ پيشنهادي مالك براي اجاره بها زياد باشد مشاورين املاك با آنها موافقت نمي كنند، و از انعقاد قرارداد با آنها خودداري خواهند كرد.

عبدي در ادامه بيان كرد: در سال جاري افزايش 20 الي 25 درصدي قيمت مسكن در خريد و فروش، رهن و اجاره نسبت به سال گذشته پيشنهاد مي شود.

رييس اتحاديه صنف مشاورين املاك قزوين درخصوص جلوگيري ازبالا بردن خودسرانه اجاره بها توسط مالكين افزود: درآينده تفاهم نامه اي بين استانداري، سازمان صنعت، معدن و تجارت، مسكن شهرسازي و تعزيزات حكومتي و اين اتحاديه به منظور حمايت از مصرف كننده منعقد مي كنيم.

این مسئول خاطرنشان کرد: طبق اين تفاهم نامه افزايش نرخ اجاره تعزيزاتي مي شود و درصورت عدم رعايت نرخ اجاره بها و افزايش آن از سوي مالكين، مالك متخلف شمرده شده و جريمه مي شود.

عبدي با بيان اينكه با اتخاذ تصميم جديد دولت و اجرايي ساختن اهداف و انگيزه هاي مالياتي در كشور و استان قزوين، مالكين ملك هاي استيجاري موظف به ارائه اظهارنامه مالياتي هستند، گفت: واحدهاي استيجاري بناي زير 200 متر با ارائه اظهارنامه مالياتي مشمول ماليات نمي شوند و مازاد آن مشمول ماليات است.

وي در پايان یادآوری کرد: درحال حاضر تمامي اعضاي صنف مشاورين املاك داراي امضاي ديجيتالي هستند كه كليه قراردادهاي تنظيم شده توسط مشاورين املاك و مستقلات ثبت مي شود. همچنين در قراردادهاي خريد و فروش به دليل اينكه كد رهگيري معاملات جهت استعلام دارايي بايد به دارايي ارائه و در سايت ثبت شود، ممكن است، قراردادهاي رهن و اجاره در سامانه ثبت نشود.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.