پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: دلتنگی ضیاء برای دیدن رضا صادقی خندان! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

فکر می کردم امسال، سال رفاقت ها و دوستی ها خواهد بود فکر می کردم تمام آدم هایی که به من لبخند می زنند، آدم هایی شبیه من، آدم هایی شبیه ما هستند. تزویر و ریا و دروغ را از میانه چهره شان تشخیص نمی دادم. فکر می کردم چقدر خوب است که آدم های زیادی به من سر می زنند. آدم های زیادی من را دوست دارند، آدم های زیادی حالم را می پرسند ... و نمی دانستم رفیق های نایاب، میانه آن زیادی ها گم شده اند و من تنها تزویر و دروغ و ریا می بینم.

دلتنگی ضیاء برای دیدن رضا صادقی خندان!

این روزها دلم برای دیدن رضا صادقی خندان تنگ شده! این روزها اصلا دلم برای دیدن رضا صادقی تنگ است و خوشحالم در اوج بی خبری، آلبومی آمد که بسیار سر و صدا به پا کرده و مردم هنوز پوسترهای این آلبوم را ندیده، آن را خریدند. آلبوم «همین» با صدای کسی که مردمش را بسیار زیاد دوست دارد، از نامردمی ها گریزان است و سال ها پیش گفته دنیا بایستد و او پیاده شود، آلبومی است شنیدنی که من افتخار این را دارم که در آن حضور داشته باشم. آلبومی که رضا صادقی گفته است هنوز می شود به شانه های محکمش تکیه کرد و از غصه ها نترسید. آلبومی که می دانم در دل رضا صادقی عزیز هم نقل حرف هایی است نگفتنی اما شنیدنی.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.