يكشنبه ۳۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اعتراض به تعویض دلیل اخراج صادقی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرآنلاین: امیر حسین صادقی و فرزاد حاتمی توسط قلعه نویی از استقلال کنار گذاشته شده اند.

به محض اینکه بازیکنان استقلال وارد رختکن شدند تا استراحت بین دو نیمه بازی با سپاهان را پشت سر بگذارند امیر قلعه نویی شروع به اعتراض و داد و فریاد بر سر امیرحسین صادقی کرد و گفت: «مگر نگفتم سر به سر خلعتبری نگذارید! چرا حرفم را گوش نمی کنید! حالا نیمه دوم کاری می کند که اخراج شوی.» بعد از اتمام حرف های سرمربی استقلال او به سرپرست تیم اعلام کرد برگه تعویض صادقی با فرزاد حاتمی را پر کند و تحویل داور چهارم بدهد.

وقتی صادقی از این تصمیم مطلع شد برخلاف انتظار حاضران شروع به اعتراض کرد و خطاب به قلعه نویی گفت: «من یک سال است تنها دو بار اخطار گرفته ام حالا چطور فکر می کنید که در یک بازی دو بار به خاطر یک بازیکن اخطار بگیرم و اخراج شوم! بازیکن بی تجربه ای نیستم که این گونه با من برخورد می کنید.» امیر که انتظار این رفتار را از بازیکنش نداشت چشم غره ای رفت و بر تصمیمش تأکید کرد و بعد از بازی هم به دستیارانش گفت به امیرحسین صادقی بگویند دیگر در تمرینات حاضر نشود. البته گفته می شود قلعه نویی وقتی تصمیم به این اخراج گرفت که می دانست از صادقی در بازی با الریان قطر و فولاد خوزستان به دلیل محرومیت نمی تواند سود ببرد از همین رو بهترین فرصت را برای نشان دادن ضرب شصتی به معترضان تیمش پیدا کرد تا بگوید با هیچ بازیکنی تعارف ندارد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.