پنجشنبه ۳۱ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: پاسخ فرمانده ارتش به تهدید نظامی اسرائیل ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: فرمانده کل ارتش در پاسخ به تهدید اخیر رژیم صهیونیستی مبنی بر اینکه به تنهایی قادر هستند به جمهوری اسلامی ایران حمله کنند، گفت: اتفاقا پیام ما هم به این رژیم نامشروع همین است، برای مقابله با این رژیم نیازی به کل ظرفیت نیروهای مسلح ایران نیست و ارتش جمهوری اسلامی به تنهایی می تواند اسرائیل را نابود کند.

امیر سرلشگر عطا الله صالحی پس از پایان مراسم روز ارتش در جمع خبرنگاران درباره میزان آمادگی و قدرت بازدارندگی نیروهای مسلح کشور اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران به فضل خدا از توان و آمادگی بالایی برای برخورد با هر گونه تهدید برخوردار است.

وی افزود: اگر دشمن خدای ناکرده اقدامی انجام دهد که در پی آن مواضع جمهوری اسلامی ایران به خطر بیفتد بداند که قطعا نیروهای مسلح ما در پاسخگویی درنگ نخواهند کرد.

فرمانده کل ارتش با اشاره به اینکه دشمنان اسلام شامل استکبار جهانی، آمریکا، اسرائیل و برخی کشورهای جیره خوار آنان مشخص هستند، ادامه داد: پیام ما به آنها این است که نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در آمادگی کامل به سر می برند و قدرت بازدارندگی بالایی دارند.

وی در پاسخ به این سئوال که اسرائیل تهدید کرده که به تنهایی می تواند به جمهوری اسلامی ایران حمله کند، خاطر نشان کرد : اتفاقا پیام ما هم به این رژیم نامشروع همین است، برای مقابله با این رژیم نیازی به کل ظرفیت نیروهای مسلح ایران نیست و ارتش جمهوری اسلامی به تنهایی می تواند اسرائیل را نابود کند.

امیر صالحی در پاسخ به سئوال خبرنگاری درباره مذاکرات اخیر ایران با 1+5 که در آن تاکید شد گزینه های نظامی همچنان علیه جمهوری اسلامی روی میز است، گفت: ما اصلا روی حرف های 1+5 حساب نمی کنیم که آنها بخواهند بگویند گزینه های نظامی روی میز است. اگر بخواهیم به این حرف های آنها پاسخ بگوییم هر روز باید درباره این مسائل صحبت کنیم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.