جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: 40 میلیون دلار برای یک الماس صورتی +عکس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

جام جم آنلاین: یك قطعه الماس صورتی به وزن 34.64 قیراط در حراجی موسسه كریستیز به قیمت باورنكردنی 40 میلیون دلار به فروش رفت.

به نقل از خبرگزاری فرانسه، این الماس موسوم به «الماس پرنسیه» یكی از بزرگ ترین و زیباترین الماس های صورتی جهان محسوب می شود.

یك خریدار ناشناس در تماس تلفنی الماس صورتی را به قیمت 40 میلیون دلار معادل 37 میلیون فرانك سوئیس خرید.

الماس موسوم به «الماس پرنسیه» در گذشته متعلق به خاندان مهاراجه حیدرآباد هند بود. در سال 1960 شعبه وان كلیف اند آرپلز این الماس را خرید.

مبلغ 40 میلیون برای خرید «الماس پرنسیه» یك ركورد محسوب می شود. ركورد قبلی متعلق به یك الماس 31 قیراطی بود كه در سال 2008 در حراج كریستیز به مبلغ 24.3 میلیون دلار به فروش رفته بود.

40 میلیون دلار برای یک الماس صورتی +عکس

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.