چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ثبت نام در کاروان‌های حج تمتع آغاز شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: ثبت نام در کاروان های حج تمتع از صبح امروز (پنج شنبه، 29 فروردین ماه) در سراسر کشور آغاز شده است.

سازمان حج و زیارت افرادی را که فیش حج تمتع بانک ملی تا 20 آبان ماه 1384 را دارند برای ثبت نام فراخوانده است. سهمیه ی حج امسال ایران مانند سال گذشته 75هزار نفر است که البته مسوولان سازمان حج و زیارت گفته اند برای افزایش این سهمیه به عربستان درخواست داده اند.

ثبت نام در کاروان های حج تمتع به دو شکل اینترنتی و حضوری انجام می شود و تا یک هفته ادامه خواهد داشت. ثبت نام در استان های تهران، البرز، قم و قزوین ثبت نام از ساعت 8 صبح روز جمعه (30 فرودین ماه) آغار می شود؛ ولی سایر استان ها ثبت نام در کاروان ها را از امروز آغاز کرده اند.

حجت الاسلام والمسلمین سیداحمد موسوی - رییس سازمان حج و زیارت - در این باره گفت: به احتمال زیاد و در صورت پر نشدن کاروان ها، زمان ثبت نام تمدید خواهد شد. بنابراین افرادی که در اولویت هستند نباید نگران ثبت نام در کاروان ها باشند.

سازمان حج و زیارت هزینه ی ثبت نام در کاروان های حج امسال را بین 10 تا 12 میلیون تومان تعیین کرده است.

متقاضیان این سفر می توانند برای انتخاب کاروان مورد نظر خود به روزنامه های منتشرشده در روز 26 فروردین ماه مراجعه یا از طریق سایت اینترنتی http://haj92.haj.ir برای ثبت نام در کاروان ها اقدام کنند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.