پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: وزن خـودروهای خـود را اعـلام کنید ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه مردم سالاری: زمانيکه رييس جمهور در مصاحبه تلويزيوني خود از گران بودن خودرو نسبت به وزنشان انتقاد کرد ، هيچکس عملياتي شدن قيمت گذاري خودروها براساس وزن آنها را تصور نمي کرد اما اکنون در پي اظهارات زمستان سال گذشته رئيس جمهور ، شوراي رقابت از خودروسازان خواست تناژ محصولات خود را به تفکيک به اين شورا اعلام کنند.

اين اظهارات رئيس جمهوري که بازتاب گسترده اي در رسانه هاي کشور داشت، حالا مورد توجه شوراي رقابت قرار گرفته است. شوراي رقابت درنامه رسمي به خودروسازان خواستار اعلام تناژ محصولات داخلي به اين شورا شده است. جمشيد پژويان رئيس مرکز ملي رقابت و شوراي رقابت در اين نامه آورده است: «با عنايت به نامه 10/91/1142 مورخ اسفندماه 91 مرکز ملي رقابت و جوابيه فرستاده شده از سوي شرکتهاي خودروساز، مقتضي است جهت اطلاعات موارد ذيل را در اسرع وقت به اين مرکز ارسال نمايند.

باتوجه به هزينه سرانه فرستاده شده براي هر يک از مدل هاي توليدي خودرو، مشخص شود که اين هزينه ها براي چه ميزان و چه تناژي است. روند قيمت تمام شده هر يک از خودروها (آناليز قيمتي) به تفکيک ده ساله گذشته و تناژ توليدي هر يک از انواع خودروهاي توليدي مشخص شود.

شوراي رقابت قرار است دستورالعمل جامع قيمت گذاري خودرو را تا اوايل ارديبهشت ماه امسال نهايي و تصويب کند تا از اين پس، قيمت خودرو براساس اين دستورالعمل تعيين شود.جمشيد پژويان رئيس شوراي رقابت گفته است: خودروسازان مکلفند براساس دستورالعمل شوراي رقابت مابه التفاوت قيمت خودرو را براساس نرخ هاي جديد که تا پايان فروردين يا اوايل ارديبهشت ابلاغ مي شود، به مردم بازگردانند.

توقف توليد خودرو در صورت ادامه بلاتکليفي

انجمن قطعه سازان در نامه اي به وزير صنعت با انتقاد از بلاتکليفي 2 ماهه در تعيين قيمت خودروها، تعيين تکليف سريع اين موضوع و جلوگيري از بيکاري کارگران صنعت خودروسازي و قطعه سازي را خواستار شدند.

فارس نوشت، در اين نامه خطاب به مهدي غضنفري آمده است: صنعت خودروسازي بيش از دو ماه است که به علت عدم تصويب قيمت و عدم فروش در ماه هاي پاياني سال در رکود به سر مي برد، لذا کمبود نقدينگي خودروسازان و در نتيجه، عدم پرداخت مطالبات قطعه سازان و علاوه بر آن، عدم شماره گذاري از اول سال تاکنون باعث تعطيلي بسياري از کارخانه هاي توليدکننده قطعات و بيکاري عده اي کثير از کارگران زحمتکش که بزرگترين زنجيره تأمين خودرو در خاورميانه است، شده است.

قطعه سازان در اين نامه تأکيد کرده اند: ادامه روند مذکور و عدم رسيدگي عاجل، منجر به توقف خطوط توليد قطعه سازان و در نتيجه توقف توليد خودروهاي داخلي به صورت کامل در روزهاي آتي خواهد شد.

بديهي است در هيچ کشوري، چنين برخورد نامناسبي با صنعت داخلي صورت نمي گيرد، چگونه امکان دارد يک بنگاه اقتصادي کوچک بلاتکليف تعيين قيمت فروش محصول خود باشد، چه رسد به بنگاه هاي بزرگ صنعتي مثل صنايع خودروسازي کشور که معطل تعيين قيمت فروش محصولات خود به مدت بيش از 2 ماه هستند.

لذا خواهشمند است، در شرايط کنوني که دشمنان خارجي قصد آسيب رساندن به اين صنعت را در سر مي پرورانند، نسبت به مديريت مبادي ذي ربط داخلي جهت افزايش توليد، مطابق نياز و کوتاه کردن دست واسطه ها اقدام نماييد تا انشاءالله اين قشر زحمتکش نيز به وظيفه خود در تحقق حماسه اقتصادي و حماسه سياسي به نحو شايسته عمل کنند.

رونوشت اين نامه به دفتر مقام معظم رهبري، رياست جمهوري، رئيس مجلس شوراي اسلامي، رئيس بازرسي کل کشور، رئيس کميسيون اقتصادي مجلس، رئيس کميسيون صنايع مجلس و رئيس کميسيون اصل 90 نيز ارائه شده است.

قرار است دستورالعمل نهايي قيمت گذاري خودرو اوايل ارديبهشت توسط شوراي رقابت تدوين و اعلام شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.