پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: سر دسته دزد ها در دو و میدانی کیست؟! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: پیشکسوت و مربی دوومیدانی گفت: بازرس فدراسیون تمام افتخاراتم را زیر پا گذاشته و اتهام تقلبی بودن مدارک را می زند.

روح الله گلستانی در مورد گلایه و ناراحتی اش از برخورد بازرس فدراسیون دو و میدانی اظهار داشت: نمی دانم باید در مورد اظهارات او چه بگویم. به شخصیت چندین ساله ام در دوومیدانی توهین شده است و واقعاً حسرت روزهایی را می خورم که برای ایران افتخار آفرینی می کردم و نمی دانستم که این طور با من برخورد خواهند کرد. بازرس فدراسیون آمده و به من می گوید که مدارک مربیگری شما تقلبی است و سر دسته دزدها هستید!

وی ادامه داد: با آن همه افتخاراتی که کسب کرده ام چه چیزی از دوومیدانی دریافت کرده ام که بخواهم سر دسته دزدها باشم؟ نمی دانم چرا افرادی را به عنوان بازرس در فدراسیون قرار می دهند که گلستانی را با چندین سال سابقه قهرمانی و قهرمان پروری نمی شناسد؟

پیشکسوت و مربی دوومیدانی ایران ادامه داد: خروجی های هر شخص ارزش دارد. من با شخص داوری رابطه خوبی ندارم، اما آنها بارها از من خواسته اند که با آنها همکاری کنم و نپذیرفتم. حالا چطور می شود که مدارک من از سوی یک بازرس، قلابی تلقی می شود. اگر مرا نمی شناسند از احد برنجی سوال کنند. از 10 قهرمان دیگر سوال کنند. من از مسئولان وزارت ورزش می خواهم که درست عمل کنند و ببینند چه کسانی را به عنوان بازرس قرار می دهند. ما در ورزش از کسی طلبکار نیستیم، بلکه بدهکار هستیم. حداقل اگر بدهی خود را نمی دهند، توهین نکنند. اینها آسیب های جامعه ورزش است. مگر من مطب زده ام که بخواهند مدرک را نگاه کنند؟ با اینکه مطب ندارم اما دوومیدانی را جراحی کرده ام.

وی ادامه داد: من خودم به خوبی می دانم که بازرس فدراسیون چه کارهایی را خودش انجام داده است، اما نمی خواهم ترور شخصیت کنم. سجادی، معاون وزیر خودش شاهد است که در گذشته بارها تیم دوومیدانی تهران را با هزینه شخصی خودم به مسابقات اعزام کرده ام و حالا این طور مزدش را می دهند. حالا متوجه می شوم که اشتباه کردم به دوومیدانی آمدم و نمی دانستم مزد زحماتم این می شود که یک شخص مدارک مرا قلابی محسوب کند. مگر می خواهند مرا استخدام کنند که مدارک مربیگری ام را تقلبی حساب می کنند؟

گلستانی عنوان کرد: از چندین کشور حوزه خلیج فارس پیشنهاد همکاری داشتم و بسیاری از قهرمانان و مربیان از شاگردان من بوده اند و نمی دانم باید با این اتهامات چه کار کنم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.