چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ماسکی‌ که‌ برای‌ تورس شانس‌ می آورد! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

باشگاه خبرنگاران: فرناندو تورس مهاجم تیم فوتبال چلسی از یک ماسک ایتالیایی استفاده می کند که معتقد است این ماسک برایش خوش شانسی به همراه می آورد.

به نقل از پایگاه خبری کالچونیوز فر ناندو تو رس مهاجم مشهور تیم فوتبال چلسی به نوشته رسانه های خبری در ایتالیا از یک نوع ماسک ساخت ایتالیا استفاده کرده و معتقد است که با استفاده از این ماسک برایش خوش شانسی آمده و همه چیز خیلی خوب پیش می رود.

ماسکی‌ که‌ برای‌ تورس شانس‌ می آورد!

ماسکی‌ که‌ برای‌ تورس شانس‌ می آورد!

ماسکی‌ که‌ برای‌ تورس شانس‌ می آورد!

او حتی در مسابقه با تیم رو بین کازان از این ماسک استفاده کرد و توانست در این بازی موفق به زدن دو گل ارزشمند برای تیمش شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.