دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اجاره پانسیون برای خانم ها چقدر است؟ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

دنیای اقتصاد: فرمول تبدیل رهن به اجاره در بازار اجاره مسکن، در قراردادهای رهن و اجاره اتاق و پانسیون به دانشجویان و کارمندان نیز راه پیدا کرده است و از طرف دیگر اتاق مهمان یکی از مزیت هایی است که برخی از پانسیون ها از آن بهره مند هستند.

این دو ویژگی پانسیون ها، این روزها بر جذب مستاجران مجرد بسیار تاثیرگذار بوده است.

نزدیکی به مترو، ایستگاه اتوبوس و خط اول تاکسیرانی، برخورداری از اینترنت پرسرعت، مبله و وایرلس رایگان، جزو امکاناتی هستند که در حال حاضر با گذشت زمان اکثر پانسيون ها باید از آنها برخوردار باشند و فراهم بودن چنین امکانات رفاهی به عنوان ویژگی شناخته نمی شود.

پانسیونی مختص بانوان در مرکز تهران واقع در خیابان انقلاب از اتاق های 2، 4 و 6 تخته برخوردار است که مبلغ ودیعه برای اقامت اتاق های 4 و 6 تخته به ازای هر نفر 200 هزار تومان است و اجاره ماهانه اتاق 6 تخته نیز به ازای هر تخت 140 هزار تومان، اجاره ماهانه اتاق 4 تخته 150 هزار تومان است و اما اتاق 2 تخته به دلیل نیمه خصوصی بودن از ودیعه 210 هزار تومانی و اجاره 300 هزار تومانی به ازای هر تخت بهره مند است.

این خوابگاه ساعات ورود و خروج مستاجران خود را کنترل می کند، زیرا قبل و بعد از ساعات تعیین شده از ورود یا خروج متقاضیان معذور است. اما هر یک از ساکنان پانسیون می توانند ماهانه یک مرتبه پذیرای یک مهمان باشند؛ زیرا اتاقی برای پذیرش مهمان در نظر گرفته شده است.

از سوی دیگر در خیابان عباس آباد یک خوابگاه برای بانوان این امتیاز را مهیا کرده است که متقاضی اجاره تعیین شده را در صورت تمایل به صورت رهن با شرایط تبدیل اجاره ماهانه، هر 30 هزار تومان به ازای یک میلیون تومان پرداخت کنند و طبق گفته مسوول این خوابگاه، ساکنان از کلیه امکانات رفاهی برخوردار هستند.

150 هزار تومان ودیعه اتاق های 4، 6، 8 و 10 تخته است و اجاره ماهانه 128 هزار تومان برای اتاق های 10 تخته، 148 هزار تومان اجاره ماهانه برای اتاق های 8 تخته، 158 هزار تومان اجاره ماهانه اتاق های 6 تخته و 178 هزار تومان اجاره ماهانه اتاق های 4 تخته در این خوابگاه است البته متقاضی بنا به درخواست خود می تواند اجاره ماهانه را با تقسیم کردن بر 30 هزار تومان به رهن تبدیل کند.

علاوه براین، در خیابان مطهری پانسیونی برای کارمندان و دانشجویان خانم در نظر گرفته شده است که آنها با ارائه کارت دانشجویی و گواهی اشتغال به کار اتاق مورد نظر خود را اجاره کنند و پارکینگ جزو امکانات ویژه این خوابگاه است.

اتاق های 2 تخته در این خوابگاه با شرایط 200 هزار تومان ودیعه و 310 هزار تومان اجاره ماهانه، اتاق های 4 تخته با 200 هزار تومان ودیعه و 210 هزار تومان اجاره ماهانه و همچنین اتاق های 6 تخته با ودیعه 200 هزار تومان و 170 هزار تومان اجاره ماهانه، آماده واگذاری به متقاضیان است.

پانسیون مذکور برای مهمانان ساکنان خود اتاقی در نظر گرفته است البته هزینه هر شب اقامت در اتاق مهمان 10 هزار تومان است.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.