پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: آقای خاص از دل بوسکه پیشی گرفت ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: تيم رئال مادريد در زمان مورينيو در تعداد گل هاي زده در ليگ، از تيم زمان دل بوسکه پيشي گرفت.

رئال مادريدِ زمان مورينيو رکوردي ديگر در تاريخ باشگاه در ليگ بر جاي گذاشت. تيم زير نظر مورينيو توانسته است 303 گل در 2 فصل و 7 ماه در ليگ به نام خود ثبت کند.

سفيدپوشان رئال به 107 بازي در ليگ نياز داشتند تا از سد 301 گلي که شاگردان دل بوسکه پيش از اين به ثمر رسانده بودند، عبور کنند. به هر حال تيم دل بوسکه به 3 فصل و نيم يعني 153 بازي زمان نياز داشت تا بتواند اين تعداد گل را بزند.

رئال مادريدِ مورينيو در هر بازي 2.83 گل زده است که اين آمار تا حد زيادي به تعداد گل هاي فصل گذشته رئال بستگي دارد که سفيدپوشان رکورد جديد 121 گل در ليگ را بر جاي گذاشتند. تنها ميگوئل مونوز (809) و لئو بيناکر (304) هستند که توانستند در زمان هدايت رئال مادريد گل هاي بيشتري نسبت به تيم مرد پرتغالي به نام تيمشان ثبت کنند.

آمار گلزني رئال در فصل گذشته باعث شد شاگردان آقاي خاص براي سي و دومين بار قهرمان لاليگا شوند. به هرحال تيم دل بوسکه با وجود زدن گل هاي کمتر در کسب قهرماني بهتر عمل کرده است و در فصل هاي 01-2000 و 03-2002 جام قهرماني لاليگا را به علاوه 2 جام در ليگ قهرمانان (2000-1999 و 02-2001) يک جام بين قاره اي، يک سوپرجام و يک کوپا دل ري را به سانتياگو برنابئو آورد.

مورينيو فرصت دارد تا دومين قهرماني در کوپا دل ري را در تاريخ 27 ارديبهشت به افتخارات خود اضافه کند و علاوه بر اين شانس وي براي کسب قهرماني در ليگ قهرمانان به همراه رئال مادريد نيز همچنان پا بر جاست.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.