جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تروریست‌ ها قیمت طلا را بالا بردند ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

مجله مهر: با وجودی که از اوایل هفته قیمت طلا با سقوط بی سابقه ای مواجه شده بود، امروز طلا دوباره گران شد.

آخرین خبرها حکایت از این دارد که هر اونس طلا با 13 دلار و 10 سنت افزایش به 1365 دلار و 70 سنت رسیده است و این در حالی است که نرخ معاملات دیشب در بازار جهانی 1348 دلار و 70 سنت بود و آمارها حکایت از سقوط 15.6 درصدی قیمت جهانی طلا در دو هفته گذشته می دادند.

اما رشد امروز صبح قیمت طلا در پی افت ارزش دلار آمریکا در مقابل ارزهایی مثل یورو اتفاق افتاد.

افتی که کارشناسان اقتصادی آن را با اوضاع بی ثبات و ناامنی های اخیر امریکا مرتبط می دانند و معتقدند با انفجارهای دیروز در شهر بوستون، ارزش دلار امریکا صبح امروز در برابر یورو حدود 35 صدم درصد کاهش داشته است.

عصر دیروز دو بمب دست ساز در خط پایان یک ماراتن منفجر شد که کشته شدن 3نفر و مجروح شدن ده ها شهروند امریکایی را در پی داشت. همچنین یک بمب در کتابخانه جان اف کندی منفجر و دو بمب منفجر نشده دیگر هم در نقاط دیگر بوستون پیدا شدند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.