جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: وین رونی به پاری‌سن‌ ژرمن پیوست ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ایسنا: روزنامه سان از پیوستن وین رونی به پاری سن ژرمن در ازای 25 میلیون پوند خبر داد.

هرچند سرآلکس فرگوسن بارها اعلام کرده است، وین رونی فروشی نیست و اجازه نخواهد داد، اولدترافورد را ترک کند ولی روزنامه سان انگلیس فاش کرد، پاری سن ژرمن با این مهاجم ملی پوش به توافق نهایی رسیده و با 25 میلیون پوند او را جذب کرده است.

این روزنامه انگلیسی همچنین نوشت که پاری سن ژرمن علاوه بر رونی می خواهد، نانی را هم به خدمت بگیرد و حاضر است برای او هم 15 میلیون پوند پرداخت کند.

میشل مولان، مجری برنامه تلویزیونی"اسپورت" فرانسه هم انتقال رونی به پاری سن ژرمن را تایید کرد و گفت: می خواهم به نقل از منابع موثق برای شما اعلام کنم که رونی فصل آینده با پیراهن پاری سن ژرمن بازی خواهد کرد و در کنار ابراهیموویچ زوج خط حمله این تیم خواهد بود.

رونی در فصل جاری لیگ برتر انگلیس ندرخشیده و تنها 12 گل به ثمر رسانده است. پس از پیوستن فان پرسی به شیاطین سرخ موقعیت رونی تا حدودی متزلزل شده است. رسانه های انگلیسی و اسپانیایی در روزهای اخیر از علاقه فرگوسن به جذب فالکائوی کلمبیایی خبر دادند که در این صورت جدایی رونی بیش از پیش قوت خواهد گرفت.

منچستریونایتد که با 80 امتیاز یکه تازه رقابت های لیگ برتر انگلیس است، در فصل جاری در خط حمله نمایش بسیار خوبی داشته است و با زدن 73 گل در 32 بازی بهترین خط حمله را دارد. در خط حمله این تیم بازیکنانی چون فان پرسی، رونی، هرناندی و دنی ولبک بازی می کنند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.