چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: این کودک محققان را انگشت به دهان کرد! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: محققان حوزه پزشکی چنان از بیماری ناشناخته یک کودک تازه متولد شده شگفت زده شده اند که نمی توانند نامی برای این بیماری برگزینند.

بیماری «جاسپر هولت» که در روز هشت آوریل(19 فروردین) بدنیا آمده، بقدری نادر است که محققان حوزه پزشکی، ناچارا آنرا «سندروم جاسپر» نامیده اند.

این کودک محققان را انگشت به دهان کرد!

جفری هولت، پدر جاسپر اظهار کرد: ما پیش از تولد در مورد مشکل رشد مغز کودک خود موسوم به «نرم مغزی (lissencephaly)» آگاهی داشتیم. اما اسکنهای بعدی نشان داد که این مسأله نبوده و مشکل کاملا ناشناخته بوده است.

جاسپر که اکنون یک هفته از تولد وی می گذرد، در بیمارستان رویال ویکتوریا در نیوکاسل با وزن 2.3 کیلوگرم بدنیا آمد.

اکنون محققان بر این تصور هستند که این کودک احتمالا از یک ناهنجاری کروموزومی رنج می برد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.