چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: کبد عسل بدیعی در شیراز پیوند زده شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: رئيس انجمن حمايت از بيماران كليوي استان فارس از انجام عمل پيوند كبد عسل بديعي در شيراز خبر داد.

نادر معيني در اين رابطه گفت: تمام بيماران دياليزي تنها راه نجاتشان پيند كليه است از اين رو در حال حاضر يك هزار و 300 نفر در استان هم اكنون در انتظار پيوند هستند.

وي ادامه داد: برخي از اين بيماران نيز به دليل مشكلاتي از قبيل مشكلات درماني، گروه خوني و... در حاليكه بايد براي آنها كليه پيوند زده شود پس از رفع مشكل نسبت به انجام پيوند كليه براي آنها اقدام خواهد شد.

رئيس انجمن حمايت از بيماران كليوي استان فارس در پاسخ به سئوالي مبني بر اينكه "هر بيمار براي پيوند بايد چند مدت در ليست قرار گيرد"، بيان كرد: اين امر بستگي به بيمار دارد اما معمولا در مدت زماني سه تا شش ماه پيوند كليه براي آنها انجام مي شود.

وي در بخش ديگري از سخنان خود با بيان اينكه پيوند كبد فقط در شيراز انجام مي شود، اظهار داشت: در اين راستا با توجه به اينكه فقط پيوند كبد در شيراز انجام مي شود كبد افراد مرگ مغزي به شيراز ارسال و در اينجا پيوند زده مي شود به همين دليل بيماران كبدي شانس بيشتري براي دريافت كبد دارند.

معيني با اعلام اينكه از نوروز تا كنون 20 پيوند كبد در شيراز انجام شده، ادامه داد: اين بدان معناست كه پيوند كبد سريعتر صورت مي گيرد.

وي افزود: در حال حاضر بيش از 700 بيمار كبدي در انتظار پييوند كبد هستند.

رئيس انجمن حمايت از بيماران كليوي استان فارس در ادامه سخنان خود پيرامون ارسال كبد عسل بديعي بازيگر سينما به شيراز گفت: كبد اين بازيگر در بيمارستان نمازي شيراز به يك بيمار كبدي پيوند زده شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.