چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ژوزه مانوئل: جوجه را آخر پاییز می شمارند! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرآنلاین: سرمربی پرسپولیس می گوید داور هم مثل بازیکن اشتباه می کند و باید به تصمیم او احترام گذاشت.

به گزارش خبرآنلاین؛وعده پیروزی در بازی با گهر را داده بود.اما او و تیمش شانس آوردند که مقابل نماینده لرستان شکست نخوردند.مانوئل در مورد وعده ای که داده بود حرف می زند و می گوید:«ای را قبول دارم که در نیمه اول خوب نبودیم،اما در نیمه دوم بهتر شدیم.لطفا با این سوالات جو را خرا ب نکنید.»

او با بیان اینکه پرسپولیس در این بازی چند موقعیت خوب گلزنی را از دست داد حرف هایش را ادامه می دهد:«ما وقتی گل دوم را نمی زنیم و بازی را دو بر صفر نمی کنیم حریف خودش را باور می کند و به سمت دروازه ما حمله می کند.ضمن اینکه پس از اخراج پولادی هرگز ناامید نشدیم و شانس ها گلزنی دیگر هم داشتیم.به عقیده من گهر غیر از آن گل شانس دیگری نداشت.البته من از تیم خودم ایراد می گیرم که نتوانستیم گل بزنیم.»

شوت سرکش محد پروین و توپی که خیلی ها بر این عقیده اند از خط دروازه عبورکرده است.ژوزه در این مورد هم نظر می دهد:« این تصمیم داور است. ما مساوی کردیم و اگر آن توپ گل شده باید آن را گل اعلام کنند اما این اتفاق نیفتاد. در 90 دقیقه آنها فقط 2 شوت به سمت دروازه ما زدند. داور در نیمه دوم یک پنالتی ما را نگرفت. داور هم مثل مربی و بازیکن اشتباه می کند و باید به تصمیم او احترام گذاشت.»

حضور هواداران در ورزشگاه و اظهار نظر سرمربی پرسپولیس دراین مورد.آنجا که می گوید:«تماشاگران خیلی به ما کمک کردند و من خیلی ناراحتم که پیروز نشدیم. می خواستیم پیروز شویم اما شانس نداشتیم. بازیکنان با آرامش کار خود را ادامه می دهند تا آن فوتبالی که باید انجام بدهیم را ارائه کنیم. به بازیکنانم به خاطر بازی در نیمه دوم تبریک می گویم. من تا آخر پای بازیکنانم ایستاده ام و به آنها ایمان دارم. اگر آرامش داشته باشیم موفق می شویم.»

اما حرف های پایانی سرمربی پرسپولیس.او در پاسخ به این سوال که افتخارات زیادی داشته است اما عملکرد پرسپولیس رضایت بخش نیست و هیچ ماست فروشی نمی گوید ماست من ترش است، این واکنش را نشان داد:« من یک بار در اولین نشست خبری ام گفتم که هفته های اول سخت است. نباید دوباره حرف هایم را تکرار کنم. نتایج خوب نیست و باید نتایج را عوض کنیم. 12 سال پیش در مصر باید تیمی را درست می کردم تا قهرمان شود. اوایل سخت بود و در بازی آخر ما قهرمانی را از دست دادیم اما به لیگ قهرمانان آفریقا رفتیم و سوپرجام آفریقا را هم بردیم. من هم به شما یک ضرب المثل می گویم که جوجه را آخر پاییز می شمارند.»

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.