دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مهلت اعتبار کارت های ملی تمدید می شود ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: رئیس سازمان ثبت احوال کشور از احتمال تمدید مهلت اعتبار کارت های ملی تا دو سال دیگر خبر داد و گفت: چنانچه کارت هوشمند ملی تا پایان سال 92 به صورت سراسری صادر نشود اعتبار کارت های ملی را تا سال 94 تمدید خواهیم کرد.

محمد ناظمی اردکانی در حاشیه همایش روسای ثبت احوال کشورهای عضو سازمان همکاری های اسلامی گفت: در این اجلاس بیش از 25 کشور حضور داشتند که در آن کمیسیون های تخصصی برگزار و تجربیات میان ایران و آنها تبادل می شود و تا روز چهارشنبه نیز ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه کارت هوشمند ملی برای ایثارگران در استان قم صادر شده است گفت: بیش از 1200 کارت نیز برای مجریان انتخابات ریاست جمهوری صادر و در اختیار آنها قرار داده شده است.

رئیس سازمان ثبت احوال با اشاره به طراحی وب سایت ثبت احوال کشورهای اکو گفت: قصد داریم برای کشورهای عضو کنفرانس اسلامی نیز این وب سایت را طراحی کنیم.

وی گفت: بر اساس برنامه پنجم توسعه تا سال 94 کارت هوشمند ملی در اختیار تمام ایرانیان قرار خواهد گرفت که البته تامین بدنه کارت از خارج وارد می شود که باید نسبت به تهیه آن اقدام شود.

ناظمی اردکانی با اشاره به اینکه مهلت اعتبار کارتهای ملی تا پایان سال 92 خواهد بود به خبرنگار مهر گفت: چنانچه تا آن زمان کارت هوشمند ملی به صورت سراسری صادر نشود مهلت کارت های ملی را دو سال دیگر تمدید خواهیم کرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.