پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: لپ تاپ باز هم گران تر شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

باشگاه خبرنگاران جوان: قیمت قطعات کامپیوتري در سه ماهه زمستان تفاوتی نکرد و کمی بالاتر از 3 برابر افزایش قیمت باقی ماند اما لپ تاپ باز هم افزایش قیمت داشت.

مهندس رضا شفیعی، کارشناس سخت افزار با بیان اینکه در سال جدید افزایش قیمت محسوس در بازار کامپیوتر نداشتیم گفت: نوسانات قیمت ارز و افزایش قیمت تمام شده قطعات کامپیوتر موجب کاهش قیمت خرید و راکد شدن بازار شد.

وی افزود: در شش ماهه آخر سال گذشته شاهد افزایش 3 برابری قیمت ها در بازار کامپیوتر بودیم که در این میان لپ تاپ باز هم افزایش قیمت پیدا کرد، بطوريکه قیمت لپ تاپ های خیلی ضعیف با قیمت لپ تاپ های خیلی قوی سابق از نظر سخت افزاری برابری می کند.

وی با اشاره به اینکه قیمت یک لپ تاپ معقول بین 2 میلیون و 400 هزار تا 2 میلیون و 900 هزار تومان است اذعان داشت: این میزان قیمت سال گذشته در همین برهه زمانی بین یک تا یک و نیم میلیون تومان بود.

این کارشناس سخت افزار تأکید کرد: قدرت خرید مشتریان در بازار کامپیوتر کم شده و همه به دنبال جنس ارزان هستند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.