جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: بارش‌ های پراکنده در تهران ادامه دارد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: مدیر کل پیش بینی سازمان هواشناسی از ورود سامانه جدید بارشی از شمال غرب به کشور خبر داد و گفت: بارش های پراکنده باران تا فردا در پایتخت ادامه خواهد داشت ضمن اینکه نیمه شمالی کشور نیز تا پایان این هفته بارانی خواهد بود.

عبدالرضا امیدوار شهری اظهار داشت: بارش های پراکنده باران در کلانشهر تهران طی امروز و فردا ادامه خواهد داشت.

مدیر کل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی افزود: طی امروز در سواحل جنوبی دریای خزر و استان های قزوین، قم، سمنان و مازندران و همچنین در بخش های شرقی کشور در استان های خراسان رضوی و جنوبی، بخش های شمالی سیستان و بلوچستان و بخش هایی از استان های کرمان و یزد بارش ها ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: بارش ها از بعد از ظهر امروز در استان های گیلان، مازندران و قسمت هایی از استان گلستان و سمنان و همچنین خراسان رضوی ادامه خواهد داشت.

امیدوار شهری از ورود سامانه جدید بارشی به کشور خبر داد و گفت: این سامانه از شمال غرب وارد کشور می شود و موجب می شود از بعد از ظهر امروز تراکم ابرها در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، قسمت هایی از زنجان، کردستان و گیلان افزایش یابد و سبب بارش باران در این استان ها شود.

مدیر کل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه این سامانه در بعد از ظهر امروز از شمال غرب وارد کشور می شود، افزود: این سامانه بیشتر شمال غرب و جنوب غرب را تحت تأثیر قرار می دهد.

وی اضافه کرد: به سبب ورود این سامانه فردا شاهد بارش پراکنده باران در کلانشهر تهران خواهیم بود.

امیدوار شهری گفت: در پی ورود سامانه جدید بارشی به کشور تغییرات محسوسی در دمای هوا در مناطق مختلف مشاهده نخواهد شد به طوری که تغییرات دمای هوا در حد 3 درجه سانتیگراد خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد: بارش ها تا پایان این هفته در نیمه شمالی کشور ادامه خواهد داشت.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.