چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: نجات یک زن 75 ساله از زیر آوار ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: شهربانو رضایی، زن 75 ساله ای است که تمام فرزندانش سر خانه و زندگی خود رفته اند و او به تنهایی در خانه خود در شهر شُنبه زندگی می کند.

وی از لحظه زلزله می گوید: داشتم نماز می خواندم که یک دفعه زمین لرزید و ناگهان سقف روی سرم خراب شد.

خانم رضایی ادامه می دهد: نمی توانستم هیچ حرکتی بکنم؛ کمرم به شدت درد می کرد و چشمانم نیز چیزی نمی دید.

وی اضافه می کند: در همان حال که درد می کشیدم، صدای پسرم را شنیدم که فریاد می زد و صدایم می کرد؛ او مرا از زیر آوار نجات داد و به بیمارستان برد.

این مادر 75 ساله بیان می کند: هنوز کمرم درد می کند و تمام خانه ام نیز خراب شده است؛ اینجا هوا گرم است و تمام وسایل ما نیز در زلزله از بین رفته است اما خدا را شکر می کنم که فرزندانم سلامت هستند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.