جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: فیلم: گوران باز ادای دایی را درآورد! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ورزش ایرانی: با آشتی کنان سامان گوران و علی دایی در روزهای پایانی سال 91، همه گمان می کردند که ماجرای تنش بین این دو نفر پایان یافته است، اما گوران در روز 12 فروردین در مقابل 50 هزار نفر از شهروندان تهرانی بار دیگر به تقلید صدا و حرکات علی دایی پرداخت.

پیش از آنکه سامان گوران به تقلید صدای دایی بپردازد به تمجید از علی دایی پرداخت و از ماجرای آشتی کنان خود و دایی در حاشیه تمرین راه آهن گفت.

سپس گوران تاکید کرد که از علی دایی برای شاد کردن مردم اجازه گرفته است و به تقلید صدا و حرکات عادل فردوسی پور و علی دایی پرداخت.

جالب آنکه گوران در این تقلید صدا، انتقادات تندی را علیه محمد رویانیان مطرح کرد، از جمله اینکه گفت:« پرسپولیس مریض است»، «رویانیان گرمگن را برعکس می پوشد» و «رویانیان به علی کریمی گفته موقع دریبل زدن راهنما بزن!»، او در ادامه همچنین هنگام تقلید صدای یکی از خوانندگان لس آنجلسی ناگهان با صدای علی دایی شروع به خواندن کرد!

ورزش ایرانی بخش هایی از فیلم تقلید صدا و حرکات علی دایی در روز 12 فروردین و در مراسم رونمایی از بزرگترین بستنی دنیا «چوپان» که در ایستگاه شماره یک تله کابین توچال برگزار شد را منتشر می کند.

فیلم: گوران باز ادای دایی را درآورد!

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.