چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: زیباترین واژه معادل‌ سازی شده فارسی ! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس:«غلامعلی حداد عادل» درباره زیباترین واژه معادل سازی شده در فرهنگستان به مزاح گفت: اگر این سؤال را از مردم بپرسید قطعاً «یارانه» را پیشنهاد می دهند.

«غلامعلی حداد عادل» رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی و کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری، در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه چرا سرعت ورود واژه های بیگانه و لاتین به زبان فارسی با سرعت رواج واژه های معادل سازی شده یکسان نیست، گفت: باید دقت داشت که بحث تولید با ترویج جداست؛ وظیفه ما در فرهنگستان تولید واژه های جایگزین برای لغات بیگانه است اما قدرت ترویج و همه گیر شدن آن را نداریم.

رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی افزود: برای فراگیر شدن واژه های معادل سازی شده، باید دستگاه های فرهنگی و تبلیغاتی ورود کنند و نقش رسانه ها در این میان از سایر دستگاه ها حیاتی تر است. رسانه ها می توانند با استفاده از واژه های مصوب فرهنگستان، به رواج فرهنگ فارسی و جا افتادن واژه های معادل کمک کنند.

حداد عادل در پاسخ به این پرسش که از نظر شما زیباترین واژه معادل سازی شده چیست، اظهار داشت: همیشه با انتخاب «ترین ها» مشکل دارم اما برخی واژه های فرهنگستان میان اقشار مختلف جای خود را باز کرده است. مثلاً نظامی ها واژه «رزمایش» را دوست دارند.

وی همچنین به مزاح گفت: اگر از مردم این سؤال را بپرسید، قطعاً می گویند واژه «یارانه» را از بقیه بیشتر دوست دارند.

حداد عادل درباره مهمترین کار فرهنگی روی زمین مانده اظهار داشت: به اعتقاد من در عرصه های مختلف با مسائل فرهنگی متعددی روبرو هستیم که بر حسب تجربه خودم در انقلاب اسلامی ایران مهمترین ضرورت را در آموزش و پرورش می بینم و نسل آینده باید با ارزش های انقلاب اسلامی آشنا شود.

وی ادامه داد: ارزش های فرهنگی باید در آموزش و پرورش نهادینه شود تا بسیاری از مشکلات حل شود.

این کاندیدا ریاست جمهوری درباره مهمترین برنامه های فرهنگی خود در صورت پیروزی در انتخابات گفت: یک وظیفه مهم و یک تحول اساسی که جنبه فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و ... دارد و بر عهده دولت آینده است حاکمیت عقلانیت بر تصمیم گیری ها است. البته این موضوع فرا فرهنگی است و در تمام امور کشور مردم باور کنند که تصمیم گیری های حکومت برگرفته از عقلانیت است.

وی افزود: در صورتی که حاکمیت عقلانیت بر تصمیم گیری ها حاکم شود صدها نتیجه فرهنگی حاصل خواهد شد و چهره نظام عقلانی می شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.