جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: وزیرارشاد از سیاسی شدن هنرمندان گفت ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: هنرمندان این حق را دارند که در برنامه های نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری حضور داشته و حمایت خود را اعلام کنند اما این حضور نباید جایگاه هنرمندان را زیر سئوال ببرد و از آنها بهره برداری سیاسی شود.

سیدمحمد حسینی با بیان این مطلب در نخستین نشست خبری خود در سال 92 که به مناسبت برگزاری نمایشگاه تخصصی عملکرد و دستاوردهای این وزارتخانه برگزار شد در پاسخ به پرسش خبرنگار مهر مبنی بر استفاده از چهره های هنری در برنامه های تبلیغاتی نامزدهای انتخابات دوره یازدهم ریاست جمهوری گفت: آنچه بیش از حمایت هنرمندان از کاندیداهای ریاست جمهوری اهمیت دارد حفظ شأن و جایگاه آنها است به این معنا که به اسم انتخابات مورد بهره برداری های سیاسی قرار نگیرند. هنرمند آزاد و آزاده آفریده شده است و این حق را دارد در برنامه های نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری حضور داشته و حمایت خود را اعلام کند ولی تاکید می کنم که باید شأن هنرمندان حفظ شود.

وی تصریح کرد: متاسفانه در سال 88 شاهد بهره برداری سیاسی و افراط هایی درباره حضور هنرمندان در کنار برخی از کاندیداها بودیم و این مسئله موجب زیر سوال رفتن شان هنرمند شد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره موضوع در نظر گرفتن هدایای ویژه از سوی چهره های نزدیک به دولت برای هنرمندان که از آن به عنوان حرکتی تبلیغاتی برای انتخابات تعبیر شده است، گفت: حمایت از هنرمندان که در قالب کارت های هدیه محقق شد تنها متعلق به سال گذشته نبود بلکه در پایان سال 90 هم حمایت هایی از این دست از هنرمندان وجود داشت. همان گونه که این حمایت ها در طول دوران ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد از خبرنگاران نیز انجام شد. بنابراین بین هنرمندان خط کشی وجود ندارد اما می دانم صاحبان اندیشه هوشیارتر از این هستند که مورد بهره برداری های سیاسی قرار بگیرند.

برای کسانی که علیه نظام موضع گرفته اند مجوز کنسرت صادر نمی شود

حسینی در پاسخ به سئوال دیگر خبرنگار مهر مبنی بر اینکه آیا صدور مجوز کنسرت برای برخی از چهره های موسیقایی که در طول این چهار سال در ایران اجرای برنامه نداشته اند در دستور کار وزارت ارشاد است؟ گفت: موسیقی رشد قابل توجهی در طول این چهار سال داشته است و خوشبختانه مجوزهای خوبی هم چه در تهران و چه در شهرستان ها صادر شد اما برخی از افراد در برهه خاصی از زمان در خارج از کشور، جمهوری اسلامی را مورد نقد قرار دادند بنابراین واضح است که صدور مجوز برای چهره هایی از این دست امکان ندارد اما در نگاه کلی به هیچ عنوان شرایط انسدادی برای هنرمندان ایجاد نکرده ایم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره اختصاص بودجه و اعتبار در حوزه سینما در طول مدیریت وی نیز توضیح داد: معتقدم بودجه و اعتبار سینما در این دوره افزایش پیدا کرده است و تشکیل سازمان سینمایی به دلیل بالا رفتن همین اعتبار بوده است.

وی افزود: تولید آثار سینمایی فاخر از جمله اهداف و برنامه های سینمایی وزارت ارشاد در دولت دهم بوده است و برنامه های جدی برای به ثمر رساندن این آثار داشتیم. اهمیت این موضوع تا اندازه ای بود که مجلس نیز بودجه ای به تولید این آثار اختصاص داد. به عنوان مثال برای تولید فیلم های پرهزینه جنگی و تاریخی چون شهید چمران و یا فیلم استرداد باید هزینه های بسیاری ثبت می شد. بنابراین صرف هزینه برای تولید آثار فاخر یک ضرورت است. به اعتقاد من باید برای معرفی سینمای ایران به دنیا آثار فاخر تولید کرد. بنابراین صرف هزینه های هنگفت برای تولید آثار ارزشمند یک ضرورت فرهنگی است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه به کاهش مخاطبان سینما اشاره کرده و گفت: بحث ریزش مخاطب فقط در دولت دهم مطرح نبوده است بلکه از گذشته با وجود شبکه های مختلف ماهواره ای و ابزار متنوع سرگرمی شاهد ریزش مخاطب بوده ایم و این نکته ای است که اتفاقا اهالی سینما باید در نظر داشته باشند؛ چراکه تجربه در طول این چهار سال نشان داد که فیلم هایی که از تولید و محتوای خوبی برخوردار بودند با استقبال مخاطب مواجه شدند اما به هر حال امیدوارم تنوع آثار رونق بیشتری به سینمای کشور ببخشد.

جریان های سیاسی با ورود غرض ورزانه به سینما این عرصه را به چالش کشیدند

وی در توضیح این نکته که بسیاری از کارشناسان معتقدند افت کیفی تولیدات سینمایی به ویژه در سال 91 از سوءمدیریت ناشی شده است، گفت: عوامل متعددی دست به دست هم می دهند تا یک اثر و یا یک جریان فرهنگی رشد و یا افت داشته باشد. متاسفانه در دو سال اخیر نگاه ها و جریان های سیاسی وارد حیطه فرهنگ و هنر به ویژه در عرصه سینما شده اند که متاسفانه با غرض ورزی ها و اختلاف نظرهایی سینما را به چالش کشیدند و سعی آنها بد جلوه دادن پدیده های فرهنگ و هنر بوده است. این در حالی است که هنرمندان خودشان باید راه خود را انتخاب کنند. به عنوان مثال ما از شهید آوینی تا مخملباف سینماگر داریم اما این هنرمند است که خود انتخاب می کند که در کدام مسیر قرار گیرد.

وی افزود: اما متاسفانه در طول این چهار سال ناروایی های بسیاری را که در برخی مواقع به هتاکی ختم می شد با چشم خود دیدم و سعی کردم با سعه صدر از کنار آنها عبور کنم. در بحث سینما منکر ضعف مدیریت نمی شوم اما اینکه تمام مشکلات را سوءمدیریت بنامیم بی انصافی است.

امیدوارم به زودی خانه سینما باز شود

حسینی در پاسخ به سئوال یکی دیگر از خبرنگاران درباره بازگشایی خانه سینما قبل از پایان این دولت تصریح کرد: از ابتدای فعالیت های خود در وزارت ارشاد بر فعالیت صنفی تاکید داشته ام و خود من هم مشوق تشکیل موسسات غیردولتی بوده ام اما در مورد خانه سینما از ابتدا مشکل قانونی مطرح بود و خوشبختانه این مشکل قانونی را پذیرفتند و قرار شد اساسنامه جدیدی در این زمینه نوشته شود و در حال حاضر در مراحل نهایی کار هستیم و روال اداری آن در حال طی شدن است که امیدوارم به زودی این خانه باز شود.

وی همچنین درباره این که وزارت ارشاد در طول این چهار سال تعامل کمی با هنرمندان داشت نیز توضیح داد: خوشبختانه دوره مدیریت من بیشترین تعامل بین هنرمندان و وزارتخانه برقرار شد و آمار موجود حکایت از رضایت هنرمندان دارد ولی متاسفانه فضای موجود در رسانه با واقعیت ها تطابق ندارد. گاهی بزرگ نمایی هایی انجام می شود که خلاف حقیقت است. مثلا با تیتر بزرگ می نویسند سینما تعطیل شد و این بزرگ نمایی به جایی می رسد که خود سینماگران هم باور می کنند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان در پاسخ به این سئوال که چرا تمامی معاونت های زیرمجموعه وزارت ارشاد با سرپرست اداره می شود؟ گفت: سعی کردیم هنرمندانی را که قدرت کار اجرایی دارند به عنوان مدیر در هر بخش انتخاب کنیم منتهی این مدیران پس از مدتی دیگر تمایل به کارهای اجرایی ندارند و ترجیح می دهند که از کار خود انصراف دهند بنابراین به جای آنها تا تعیین مدیریت بعدی از عنوان سرپرست استفاده می کنیم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.