جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: لاشه یک نهنگ 25 تنی در چابهار پیدا شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: مدير كل حفاظت محيط زيست سيستان و بلوچستان با اشاره به کشف یک لاشه نهنگ در سواحل چابهار گفت: تردد زياد شناورها تهديد جدي براي حيات پستانداران در دریای عمان محسوب می شود.

خسرو افسری در زاهدان اظهارداشت: تردد شناورها دريايي و همچنین لنج های صیادی در آبهای دور محیط زیست بسیاری از پستانداران مانند نهنگ ها ، گاوهاي دريايي و دلفين ها را به خطر انداخته است و موجب مرگ و میر آنها می شود.

وی همچنین از کشف لاشه یک نهنگ 25 تنی به طول 12 متر صبح امروز در چابهار خبرداد و گفت: محيط ياران محيط زيست مستقر در روستاي بريس با همکاری مأ موران گارد دريايي شهرستان چابهار صبح امروز لاشه یک نهنگ "وال اسپرم" در سواحل بريس شهرستان چابهار را از آب گرفتند.

وی گفت: بررسی های اولیه نشان می دهد این نهنگ به دلیل گرفتار شدن در تورهاي صيادي جان خود را از دست داده است.

وی با بیان اینکه درياي عمان دارای اكولوژي پيچيده اي است افزود: به دليل مسير حركت امواج از شرق به غرب و از طرف اقيانوس هند به سمت تنگه هرمز اگر پستانداري در ميانه آب هاي درياي عمان دچار آسيب ديدگي شود پنج روز طول مي كشد تا به سواحل شهرستان چابهار برسد كه طي اين مدت امكان زنده ماندن پستاندار كم است.

وی با اشاره به اینکه به احتمال زیاد بیش از یک هفته از مرگ این نهنگ گذشته است ادامه داد: اين پستاندار از گونه اسپرم وال ها بوده و یکی از بزرگ ترين نهنگ هاي دندان دار است که در تمامی اقيانوس ها زندگي مي كند.

وی افزود: وال اسپرم از گونه حفاظت شده پستانداران دريايي است كه همه ساله به دليل عبور و مرور زياد شناورها و كشتي ها در آبراهه بين المللي دريايي عمان دچار مرگ و مير مي شوند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.