سه شنبه ۲۶ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: جزییات توزیع ادکلن کشنده بین زائران در عراق ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: سازمان حج و زیارت توزیع ادکلن های کشنده در میان زائران عتبات عالیات عراق را تکذیب کرد؛ ولي در عين حال، از زائران ايراني خواست تا به توصيه ها و تذكرهاي كارگزاران زيارتي و مديران كاروان ها توجه كنند.

چندماه پيش اطلاعیه ای از سوی برخی اداره های حج و زیارت استان ها در اختیار کارگزاران زیارتی قرار گرفت که در آن آمده بود: «گزارش های واصله حاکی است تشکیلات القاعده در استان «المثنی» عراق نوعی ادکلن موسوم به «lovely» را که حاوی گاز کشنده است، توزیع کرده است که فرد با استشمام آن بعد از چهار روز کشته می شود و به این عبارت معروف است (بس شمه) یعنی فقط استشمام کن.

به قرار مسموع (شنیده) تا کنون 18 نفر خارجی از این طریق کشته و 35 نفر نیز در بیمارستان های عراق بستری شده اند. این ادکلن در بازار و در مناطق پرازدحام بغداد و دیگر شهرهای عراق به وفور موجود است و به فروش می رسد.

با توجه به این که احتمال خرید این ادکلن توسط زائران عتبات عالیات وجود دارد، در جلسات توجیهی قبل از سفر موضوع را به نحو مقتضی به زائران اطلاع رسانی کنند.»

اين اطلاعيه از سوي حراست سازمان حج و زيارت در اختيار اداره هاي حج استان ها قرار گرفته بود تا از اين طريق، كارگزاران زيارتي و همچنين زائران ايراني را آگاه كنند.

اما حالا پس از گذشت چندماه از انتشار اين اطلاعيه، بنیامین شکوه فر ـ مدیرکل حوزه ي ریاست و مدیر روابط عمومی سازمان حج و زیارت مي گويد: با توجه به پيگير ي هاي صورت گرفته، تا کنون گزارشي از اين موضوع و خطري كه اين گونه زائران را تهديد مي كند، نداشتيم و کماکان مشکلی نبوده است و زائران ایرانی هم تا اين لحظه مشکلی نداشته اند.

او در عین حال که این موضوع را در حد يك شایعه مي داند و آن را تكذيب مي كند، به زائران هم توصیه مي كند كه حتما به توصیه ها و تذکرهای مدیران کاروان ها و کارگزارن زیارتی توجه کنند.

وی همچنین از متقاضیان سفر به عتبات عالیات درخواست مي كند كه از تردد آزاد به کشور عراق خودداری کنند و حتما در قالب کاروان های زیرمجموعه ي سازمان حج و زیارت براي اين سفر اقدام کنند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.