چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: زیباتر شدن شما در گرو دندان های شماست! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

مجله سیب سبز: همه ما دوست داریم که ظاهر خود را جوان نگه داریم، به همین خاطر هم هست که روز به روز افراد بیشتری به درمان ها و جراحی های جوان کننده روی می آورند ولی کمتر کسی است که به دنبال درمان هایی برای بازسازی و جوانسازی دندان ها باشد. همه فکر می کنند تنها مو و پوست است که ظاهر را پیر نشان می دهد در حالی که یک لبخند جوان و زیبا می تواند بیشتر از آنکه فکرش را بکنید فرد را جوان نشان دهد!

زیباتر شدن شما در گرو دندان های شماست!

اگر دندان های شما رنگ طبیعی و سفید خود را از دست داده اند، تاثیر بسیار منفی ای در زیبایی چهره شما خواهند داشت و بیشتر از آنکه فکرش را بکنید صورت و لبخند شما را پیر می کنند

شادابی را از لبخند می گیرد

رنگ دندان ها: زرد

لکه های ناشی از برخی غذاها و نوشیدنی ها می تواند دندان ها را زرد کند، البته پلاک ها و بالا رفتن سن هم می تواند عامل زردی دندان ها باشد. دکتر رونالد ای گلدستین دندانپزشک زیبایی در آتلانتا می گوید: «وقتی سن ما بالا می رود، پالپ های موجود در مرکز دندان ها عقب نشینی می کنند و در نتیجه عاج دندان مشخص می شود، این قسمت دندان رنگ تیره تری نسبت به مینا دارد و در نتیجه دندان ها به مرور و با از بین رفتن مینا، تیره تر و کدرتر می شوند.

از این حالت پیشگیری کنید

برای اینکه از زردی دندان ها پیشگیری کنید توصیه می کنیم بعد از میل غذا و نوشیدنی حتما در دهان تان آب بگردانید به خصوص غذاهایی که احتمال دارد دندان ها را لک کند مثل انواع تمشک ها، قهوه و چای. در این صورت تا حد زیادی از لک شدن دندان ها جلوگیری می شود.

چگونه درمان می شود

اگر لک های خیلی پررنگ و سمجی روی دندان هایتان نشسته است، توصیه می کنیم برای سفید کردن سراغ متخصص بروید تا لک ها به صورت عمیق پاک شوند، اما اگر لک هایتان چندان جدی نیست و دنبال راهی ارزان تر و سبک تر می گردید، خمیردندان ها و نوارهای سفیدکننده می تواند کمک کننده باشد.

درمان چه فایده هایی دارد؟

هرچه دندان ها سفیدتر باشند، لبخند شما هم چهره تان را جوان تر و زیباتر می کند، علاوه بر اینها وقتی دندان ها سفید باشند، لب ها و لثه ها نیز ظاهری سالم تر و زیباتر خواهند داشت.

زیباتر شدن شما در گرو دندان های شماست!

زیباتر شدن شما در گرو دندان های شماست!

دندان ها تیره و بدرنگ می شوند

رنگ دندان ها: خاکستری

دکتر زابک متخصص و دندانپزشک زیبایی در نیویورک می گوید: «آنتی بیوتیک هایی مثل تتراسایکلین می تواند رنگ دندان را تیره کند به خصوص اگر در دوران کودکی و در زمان رشد دندان ها مصرف شده باشد.»

از این حالت پیشگیری کنید

از آنجا که خاکستری شدن دندان ها ناشی از درمان های پزشکی در سنین کودکی است، والدین باید حواسشان را جمع کنند. البته بعضی از درمان های آکنه مثل داکسی سایکلین ها نیز می توانند تیرگی هایی را موجب شوند. اگر متخصص پوست تان آنتی بیوتیک برای درمان جوش ها تجویز کرد و شما بعد از مدتی احساس کردید دندان هایتان در حال تغییر رنگ هستند، به دندانپزشک تان مراجعه کنید تا او راه حل موثری را به شما توصیه کند.

چگونه درمان می شود

دکتر گلدستین می گوید:«اگر هر سال دندان هایتان را سفید(بلیچینگ) کنید، لک ها تا حد زیادی از بین می رود و اگر چنین نکنید در آینده ای نزدیک مجبور می شوید برای پوشاندن لک ها، از روکش یا ونیرها استفاده کنید.»

درمان چه فایده هایی دارد؟

ونیرها (پوسته چینی بسیار نازکی است که روی دندان می کشند تا تمام ایرادها را بپوشانند) نسبت به لک ها مقاوم تر هستند و در نتیجه فرد برای مدت طولانی تری لبخند سفید و زیبا خواهد داشت. غیر از اینکه این ونیرها اندازه و سایز دندان ها را هم اصلاح كرده و دندان هایی یکدست می سازند، می توانند کجی های ملایم دندان ها را هم بپوشانند.

دندان ها دیگر سالم به نظر نمی رسند

نقطه های سیاه رنگ

این نقطه های سیاه رنگ هم می تواند نتیجه تغذیه نامناسب یا ناشی از ژنتیک یا حتی ناشی از استفاده بیش از اندازه از فلوراید باشد. باید گفت در نتیجه این لک ها، دندان ها یا بیش از اندازه سفید به نظر می رسند یا زرد یا قهوه ای. دکتر اسمیگل دندانپزشک زیبایی در نیویورک می گوید:

« این لك ها طراوت را از لبخند شما می گیرند. بیشتر اوقات این تغییر رنگ نشانه پوسیدگی یا آسیب ها یا حتی بهداشت ضعیف دهان است. در واقع همان طور که لکه های قهوه ای روی پوست، نشانه ای از پیری آن است، دانه ها و لک های روی دندان نیز چهره را فرسوده تر و پیرتر نشان می دهد.

از این حالت پیشگیری کنید

حواستان به آنچه می نوشید باشد، نوشیدنی هایی که دارای ویتامین ها و مواد معدنی هستند، مثل نوشابه های انرژی زا، آبمیوه ها و... می توانند عامل ایجادکننده این دانه های رنگی روی دندان های شما باشند چون میزانی اسید در این نوشیدنی ها وجود دارد که به مینای طبیعی دندان ها حمله می کند.

چگونه درمان می شود

توصیه می کنیم به سراغ رو ش های تدریجی و ملایم سفیدسازی دندان ها بروید مثلا اینکه خمیردندان سفیدکننده بگیرید یا البته اگر دوست داشته باشید پزشک دندانپزشک نیز می تواند در مطب این دانه ها و لک های سمج را پاک کند. البته گاهی هم ممکن است دندانپزشک ونیر یا روکش را توصیه کند. ناگفته نماند روش های قوی بلیچینگ و سفیدکنندگی ممکن است نتوانند رنگ دندان ها را کاملا یکنواخت کند.

درمان چه فایده هایی دارد؟

دانه های قهوه ای و زرد ظاهر دندان ها را خراب کرده و ظاهری پوسیده به آنها می دهد، اگر بتوانید به طریقی این لک ها و دانه ها را پاک کنید دندان ها ظاهری سالم تر و جوان تر می گیرند.

وقتی فک شما سرجایش نیست

مشکلاتی که در فک هست

زیباتر شدن شما در گرو دندان های شماست!

از این حالت پیشگیری کنید

اگر فک ضعیفی دارید، می تواند به خاطر ژن هایتان باشد یا اینکه در دوران رشد تغذیه مناسب و خوبی نداشته اید.

چگونه درمان می شود

می توان مشکل عقب ماندگی رشد فک را با یا بدون جراحی در همان دوران کودکی درمان کرد. در درمان غیرجراحی از پلاک های تحریک کننده رشد فک که توسط متخصص ارتودنسی تجویز می شود، استفاده می کنند. در درمان جراحی هم در دوران کودکی می توان دستگاه های کشش دهنده استخوان را داخل فک کار گذاشت تا با ایجاد کشش به صورت تدریجی عقب ماندگی رشد فک جبران شود.

درمان چه فایده هایی دارد؟

بیشتر از آنکه فکرش را بکنید چهره تان تغییر می کند، زیرا ساختار فک و اطراف دهان کاملا اصلاح شده و حتی میزان چروک ها هم کمتر می شوند. علاوه بر اینها صورت تقارن بیشتری پیدا می کند چون ماهیچه ها در جایگاه مناسب خودشان قرار می گیرند، بعد از درمان نازیبایی فک، با مراجعه به یک دندانپزشک زیبایی می توانید لبخند دلخواه خود را به دست بیاورید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.