چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: دردسر شعر منسوب به «خیام» در ترکیه ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

عصر ایران: یک پیانیست و موزیسین مشهور ترکیه به خاطر نوشتن یک رباعی منسوب به خیام و چند توییت توهین آمیز دیگر علیه اسلام در صفحه توییتر خود به 10 ماه حبس تعلیقی محکوم شد.

" فاضل سای" موزیسین و پیانیست 43 ساله ترک از سوی دادگاهی در استانبول به اتهام توهین به عقاید دینی به 10 ماه حبس تعلیقی به مدت 5 سال محکوم شد.

این پیانیست ترک که از منتقدان جدی حزب حاکم اسلامگرا در ترکیه است در صفحه توییتر خود یک رباعی منتسب به خیام را منتشر کرده که با زیر سوال بردن باور مسلمانان به بهشت، آن را با میخانه مقایسه کرده است.

دردسر شعر منسوب به «خیام» در ترکیه

نوشته های این پیانیست ترک از سوی دادگاه به عنوان توهین به باور دینی مسلمانان تلقی شده و برای این پیانیست که در کیفرخواست دادستان 18 ماه حبس درخواست شده بود، حکم 10 ماه حبس تعلیقی صادر شده است.

وکیل این پیانیست ترک با اشاره به اینکه به نوشته این موزیسین تنها دوستان او در صفحه توییتر دسترسی داشته اند گفته که این نوشته در جریان بحث و گفتگو با دوستان توییتری این موزیسین نوشته شده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.