چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: دکوراسیون رنگارنگ و استثنائی خانه من ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

فضای داخلی

استفاده از رنگ های تیره تر در سقف های کوتاه فضا را بزرگ تر جلوه می دهد.

برای به وجود آوردن فضایی مدرن از رنگ های یک رنگ استفاده کنید. برای دیوارها از رنگ های ساده و برای آراستن آنها از رنگ های نیمه براق استفاده کنید.

برای بزرگ جلوه دادن فضایی کوچک و تنگ از چند درجه رنگ روشن تر از رنگی که روی دیوار زده اید، استفاده کنید. علاوه بر آن می توانید از رنگ سفید برای سقف استفاده کنید.

دکوراسیون رنگارنگ و استثنائی خانه من

فضای خارجی

برای در خروجی رنگی را انتخاب کنید که با رنگ بقیه درها تفاوت داشته باشد. می توانید از رنگ آبی یا قرمز یاقوتی که هر جایی آن را نمی بینید، استفاده کنید.

درِ خروجی همواره توجه همسایه ها و ميهمان ها را جلب می کند، پس دست کم هر سه سال آن را رنگ کنید.

دکوراسیون رنگارنگ و استثنائی خانه من

کرکره ها و ایوان ها تاثیر بسیار زیادی در زیبایی نمای بیرونی دارند، بنابراین با رنگ کردن این نقاط می توان جلوه بسیار زیادی به این نما داد.

رنگ

اگر می خواهید تغییری در اتاق به وجود آورید باید از رنگی متفاوت استفاده کنید که فضای اتاق را به فضایی پر انرژی یا آرام بخش یا فضایی گرم یا سرد تبدیل کند، انتخاب کنید.

اگر اسباب اثاثیه چوبی زیادی دارید می توانید به وسیله رنگ کردن دیوار با رنگ های با شکوهی مانند بنفش یا آبی نمای خوش رنگ و جذابی به وجود بیاورید.

نتیجه انتخاب شخصی رنگ، می تواند موجب به وجود آمدن تضاد و انتخاب جفتی از رنگ، طرح و طراحی شود.

دکوراسیون رنگارنگ و استثنائی خانه من

برای جذاب کردن و به چشم آمدن وسایل موجود در اتاق از یک رنگ با سایه های متنوع استفاده کنید.

قبل از انتخاب هر رنگی ابتدا از مناسب بودن آن برای اتاق مطمئن شوید. زیرا ممکن است بعد از رنگ زدن، رنگی که خود انتخاب کرده اید روی دیوار جلوه دلچسبی نداشته باشد.

تاثیر رنگ

راه راه های رنگی به خصوص رنگ های آبی، زرد و سفید نمای فوق العاده ای به اتاق می دهد. این تکنیک ماهرانه به فضای اتاق زیبایی و درخشندگی می بخشد.

کشیدن تصویری مانند ابر و آسمان شب، روی سقف بهترین راه برای تغییر دکور به وسیله رنگ است. شما می توانید این کار را برای اتاق کودکان یا حتی بزرگسالان نیز انجام دهید.

دکوراسیون رنگارنگ و استثنائی خانه من

با شره کردن رنگ به صورت طبیعی روی قسمتی از دیوار یا سقف، نمای متفاوت و خاصی به اتاق دهید.

لوازم خانه

برای جلوه دادن به نمای ورودی، یک دیوار را با رنگی متضاد و جذاب رنگ کنید. این کار موجب می شود احساس کنید دیوار جلوتر از حد معمول قرار دارد!

با رنگ کردن صندلی ها، میز آرایش، دراور و میز، پوشش جدیدی به آنها بدهید. آنگاه می بینید که آن وسایل کهنه و قدیمی، چگونه به وسایل مورد علاقه شما تبدیل می شوند.

دکوراسیون رنگارنگ و استثنائی خانه من

برای نمای بیشتر آشپزخانه از رنگی برجسته استفاده کنید و کابینت ها را از رنگی روشن که دوست دارید رنگ کنید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.