پنجشنبه ۳۱ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: دکوراسیون 2013 و چند ایده برای سال جدید ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

برترین ها: تازه وارد سال جدید شده ایم و می توانیم با چند تغییر ساده حال و هوای خانه را نیز تغییر دهیم. ایده هایی که در این مطلب ذکر شده اند هزینه چندانی ندارند. حتی می توانید با استفاده های متفاوت از وسایل موجود در خانه تغییرات دلخواه را ایجاد کرد. به طور مثال، با استفاده از پرده های قدیمی، مبلمان خانه را نونوار کرد. یا با یک سطل رنگ شاد و جیغ دیواری را به یک اثر هنری تبدیل کرد.

دکوراسیون 2013 و چند ایده برای سال جدید

رنگ های غیرمنتظره

اگر به نصب نقاشی یا اثر هنری روی دیوار تمایلی ندارید، می توانید با ایجاد یک تضاد رنگی نگاه ها را به مکان موردنظر جذب کنید. طراح این اتاق برای ایجاد یک اثر هنری زیبا، کتابخانه خالی را به رنگ نارنجی رنگ کرده است. برای جلوه بیشتر این رنگ می توانید از پتوی کوچک رومبلی، کوسن یا حتی گل های نارنجی نیز استفاده کنید. به عقیده این طراح، اشتباه بیشتر مردم این است که کمدها و قفسه های خود را با انواع ظروف و وسایل پر می کنند.

دکوراسیون 2013 و چند ایده برای سال جدید

توجه به طرح

اگر از طرح و نقش برای دیوارهای خانه می ترسید یا دوست ندارید، می توانید به طور زیرکانه ای از آنها در دکوراسیون خانه بهره بگیرید. برای این منظور مثلا می توانید از پارچه نقش و نگار دار برای پرده هایی استفاده کنید که همیشه به صورت جمع شده در کناره های پنجره قرار دارند. برای جاذبه بیشتر این ایده می توانید کوسن هایی از همان پارچه پرده ای استفاده کنید تا با هم مطابقت داشته باشند.

دکوراسیون 2013 و چند ایده برای سال جدید

احیای دوباره وسایل

از وسایل و دکوری های موجود در خانه می توانید استفاده دیگری داشته باشید. به طور مثال، انگلیسی ها همیشه از پرده به جای رومبلی و از رومبلی به جای بالشت استفاده می کنند. این سلسله را می توان ادامه داد و از وسایل مختلف استفاده های متفاوت داشت. یا مثلا اگر قابی در خانه دارید که رنگ و روی آن رفته است می توانید دوباره رنگ کنید. یا مثلا برای لامپ ها یا چراغ های خود فیلترهای رنگی خریداری کنید تا نمای متفاوتی به خانه ببخشند.

دکوراسیون 2013 و چند ایده برای سال جدید

ترکیب سبک ها

همه فضای خانه خود را به طراحی کلاسیک یا مدرن اختصاص ندهید. سعی کنید میان همه گزینه های مدرن، وسیله ای سنتی و کلاسیک نیز بگنجاید. این کار باعث جلب توجه بیشتر می شود.

دکوراسیون 2013 و چند ایده برای سال جدید

سقف های شیشه ای

سقف شیشه ای؟ براق؟ درخشان؟ بله. می توانید سقف خانه خود را با رنگ زیبا و جلا براق کنید به طوری که بدرخشد و برق بزند. این مد سال 2013 در طراحی یا نوسازی خانه هاست. نمای جالب توجهی نیز دارد.

دکوراسیون 2013 و چند ایده برای سال جدید

اضافه کردن هنر

یک تابلوی هنری زیبا به دیوار نصب کنید و نگران اینکه رنگ و شکل آن با وسایل جور نمی آید نیز نباشید. کافیست که خودتان تابلو را دوست داشته باشید و تایید دیگران چندان مهم نیست. به خاطر داشته باشید آثار هنری زیبا همه جا و در همه حال زیبا هستند.

دکوراسیون 2013 و چند ایده برای سال جدید

استفاده از رنگ های روشن

طراح این اتاق دخترانه که از رنگ صورتی برای همه چیز اتاق استفاده کرده است اعتقاد دارد باید در سال جدید از رنگ های روشن تر و شادتر برای خانه های خود استفاده کنیم. او فکر می کند صفحه های کامپیوتر و تلویزیون های HD همه نگاه ما را در خانه پر می کنند و باید این قانون را در هم شکست.

دکوراسیون 2013 و چند ایده برای سال جدید

الگوهای چندلایه

یکی از روش های دکوراسیون در سال 2013 میلادی استفاده لایه به لایه از الگوها و نقش های مشخص است. به طور مثال، همچون عکسی که مشاهده می کنید کاغذدیواری اتاق طرح های بزرگ دارد و از طرحی مشابه برای تاج تخت نیز استفاده شده و در انتها با قرار دادن بالشت ها به صورت لایه ای در کنار هم چند لایه از طرحی را تکرار و باعث زیبایی تخت و اتاق شده است.

دکوراسیون 2013 و چند ایده برای سال جدید

در اتاق های نشیمن یا پذیرایی می توانید با نصب یک لوستر فوق العاده شیک و بزرگ باعث تغییر دکوراسیون فضا شوید. به طور مثال، همچون عکس، از لوستری شیشه ای استفاده کنید که گویا حباب های آویزان آن در حال رقص و حرکت هستند. این لوستر نمای فوق العاده زیبایی به اتاق بخشیده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.