پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تراکتور در تبریز متوقف شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ایسنا: تراکتورسازی در تبریز برابر همسایه خود در جدول رده بندی متوقف شد.

از هفته ی سی و دوم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران دو تیم تراکتورسازی و فولاد برابر هم قرار گرفتند و دو تیم در پایان بازی به نتیجه ای بهتر از تساوی یک بر یک دست پیدا نکردند.

در این دیدار، ابتدا فولاد با گل لوسیانو پریرا در دقیقه بیستم از میزبانش پیش افتاد ولی در ادامه فشار تراکتورسازی نتیجه داد و محسن حسینی در دقیقه 77 موفق به زدن گل مساوی شد.

با این نتیجه تراکتور با 59 امتیاز کماکان در رده سوم قرار دارد و فولاد هم با 55 امتیاز همچنان در جایگاه چهارم ایستاده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.