چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مرگ تلخ مادر و دختر در میان شعله های آتش ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از آتش سوزی در یک واحد مسکونی و مرگ مادر و دختری در این حادثه خبر داد.

جلال ملکی در این باره گفت: ساعت 14 و 58 دقیقه دیروز وقوع آتش سوزی در یک واحد مسکونی در بلوار تعاون خیابان شربیانی به سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد.

وی افزود: آتش نشانان ایستگاه 27 پس از حضور در محل دریافتند، زیرزمین یک ساختمان سه طبقه به طور کامل شعله ور شده است. این واحد 45 متری در کنار شوفاژ خانه ساختمان بود و خانواده ای در آن زندگی می کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران ادامه داد: اتش نشانان بلافاصله اقدام به مهار آتش کرده و در بررسی خانه جسد مادر و دختر کشف شد.

اهالی ساختمان نیز با مشاهد جسد زن 35 ساله و دختر 13 ساله اش تائید کردند اجساد متعلق به ساکنان آن واحد است. با اطفای حریق محل و اجساد تحویل ماموران پلیس شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.