چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: پیام تبریک احمدی نژاد به نیکلاس مادورو ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

پایگاه اطلاع رسانی دولت: رییس جمهوری اسلامی ایران در پیامی با تبریک انتخاب نیکلاس مادورو به ریاست جمهوری ونزوئلا، انتخاب وی را در تداوم روند حرکت سازنده ملت های مستقل در جهت برقراری نظمی نوین و عادلانه در عرصه بین الملل توصیف کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر عزیزم جناب آقای نیکلاس مادورو

رییس جمهوری بولیواری ونزوئلا

برگزاری انتخاباتی پرشور و انتخاب شما را به ملت بزرگ این کشور و جنابعالی صمیمانه تبریک می گویم.

این پیروزی سترگ مهر تأیید مجددی بر رهبری موفق رهبران عدالت طلب، آزادیخواه و استقلال طلب آمریکای لاتین و در راس ایشان جناب آقای هوگو چاوز در ونزوئلا، منطقه آمریکای لاتین و سرتاسر جهان است.

مردم ونزوئلا با این انتخاب، بار دیگر ضمن تصریح بر لزوم استمرار انقلاب بولیواری، بر خواسته های تاریخی همه ملت های عدالت طلب جهان در تداوم روند توسعه اجتماعی، اقتصادی، علمی و فرهنگی برای ساختن کشوری مستقل، آباد و متکی به توان و ظرفیت ملی تاکید کردند.

انتخاب جنابعالی در تداوم روند این حرکت سازنده در جهت برقراری نظمی نوین و عادلانه در عرصه بین الملل با توجه به نقش و جایگاه موثر ونزوئلا در حرکت عمومی عدالت طلبانه و آزادی خواهانه ملت های مستقل جهان از اهمیتی مضاعف برخوردار شده است.

ضمن تشکر از آحاد ملت ونزوئلا و اعلام حمایت از منتخب ملت ونزوئلا، بر آمادگی جمهوری اسلامی ایران جهت گسترش روزافزون همکاری ها با جمهوری بولیواری ونزوئلا تاکید کرده و امیدوارم در پرتو ایمان و اراده مشترک و با استفاده از ظرفیت های بالای دو کشور، بیش از پیش شاهد تحقق کامل اهداف مشترک در سطح منطقه و عرصه بین المللی باشیم.

رجا واثق دارم که همه شرکت کنندگان در انتخابات و ملت بزرگ ونزوئلا با انتخاب نزدیک ترین یار رهبر انقلابی و رییس جمهور فقیدشان، بار دیگر وفاداری و اعتقاد عمیق خود را به اهداف و آرمان های بلند انسانی و انقلابی چاوز بزرگ و جنابعالی اعلام کرده و در ادامه این راه پرافتخار یار و یاور جنابعالی و دولت شما خواهند بود.

از خداوند متعال، استمرار سلامتی و موفقیت جنابعالی و سربلندی و بهروزی دولت و ملت دوست ونزوئلا و شادی روح رییس جمهور فقید کشورتان را مسألت دارم.

درود بر آزادی، درود بر ملت ها و درود بر عدالت.

محمود احمدی نژاد رییس جمهوری اسلامی ایران

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.