جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: نامه خصوصی باراک اوباما به پوتین ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: رئیس جمهوری آمریکا با ارسال نامه ای خصوصی به همتای روس خود خواستار گسترش و تعمیق مناسبات بین واشنگتن و مسکو شد.

کاخ ریاست جمهوری روسیه از دریافت نامه نوشته شده توسط "باراک اوباما" خطاب به "ولادیمیر پوتین" خبر داد. بنا بر اعلام کرملین، این نامه با لحنی مثبت نوشته شده و حاوی پیشنهادهایی با هدف مذاکره و تعمیق روابط دو جانبه بوده است.

"یوری اوشاکوف" از مقامات کرملین گفت این نامه در دیدار "توماس دونیلون" مشاور امنیت ملی اوباما با پوتین به وی داده شده است. اوشاکوف افزود مسکو با بررسی مفاد نامه مذکور پاسخ درخوری را به آن خواهد داد.

دستیار رئیس جمهوری روسیه با بیان اینکه دولت این کشور اقدام اوباما را مثبت ارزیابی می کند از حمایت کرملین از این رویکرد واشنگتن خبر داد. گفتنی است جدیدترین تنش در مناسبات آمریکا و روسیه مربوط به بحران کره است که در جریان آن مسکو خواستار خویشتن داری آمریکا و همپیمانانش در مقابل کره شمالی شده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.