"> کودکان کانادا رکورد دار مصرف ماری جوانا!
جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: کودکان کانادا رکورد دار مصرف ماری جوانا! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری تسنیم: تحقیقات یونیسف نشان می دهد کانادا بالاترین آمار را به لحاظ مصرف ماده مخدر "ماری جوانا" در میان کودکان این کشور دارد.

یونیسف در جدیدترین مطالعات خود بر روی کودکان به این نتیجه رسیده است که کودکان کانادایی بیش از سایر کودکان کشورهای پیشرفته به مصرف ماری جوانا اعتیاد دارند.

یونیسف که نتیجه مطالعات خود را در گزارشی منتشر کرده است می نویسد: کانادا نخستین رتبه را در میان 29 کشوری دارد که کودکانش آلوده به مواد مخدر هستند.

بر اساس این تحقیقات 28 درصد از کودکان 11، 13 و 15 ساله در این کشور در سال گذشته ماده مخدر ماری جوانا مصرف کرده اند.

یونیسف در تحقیق خود به این نتیجه دست یافته است که کشورهایی که قوانین آزادانه تری در رابطه با مصرف مواد مخدر دارند به نسبت کشورهایی که قوانین سخت گیرانه ای در مصرف مواد مخدر دارند، پایین ترین سطح استفاده از ماری جوانا در آنها به چشم می خورد.

به عنوان مثال در کشوری نظیر هلند که قوانینش شهر به شهر متفاوت است، تحقیقات نشان دهنده آن است که در سال گذشته 17.05 درصد از کودکان از مواد مخدر استفاده کرده اند و تنها 10.05 درصد از کودکان پرتغالی از این ماده مخدر استفاده کرده اند. در پرتغال مصرف مواد مخدر جرم محسوب نمی شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.