پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: برادر مه آفرید تحت تعقیب اینترپل قرار گرفت ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری آریا: به نظر مي رسد بعد از محمودرضا خاوري، نوبت مهرگان اميرخسروي برادر مه آفريد خسروي، متهم رديف اول پرونده اختلاس 3هزار ميليارد توماني باشد.

پيش از اين در حاليکه نام محمودرضا خاوري در ليست پليس اينترپل قرار گرفته بود که نامي از برادر متهم رديف اول پرونده اختلاس سه هزار ميلياردي و همدست خاوري در اين فهرست به چشم نمي خورد.

در آخرين اقدام پليس بين الملل در سال 91، پليس بين الملل به درخواست ايران، محمود رضا خاوري، رييس سابق بانک ملي و از متهمان پرونده «اختلاس سه هزار ميليارد توماني» را در فهرست افراد تحت تعقيب قرار داد.

به نظر مي رسد بعد از محمودرضا خاوري، نوبت مهرگان اميرخسروي برادر مه آفريد خسروي، متهم رديف اول پرونده اختلاس 3هزار ميليارد توماني باشد. در حال حاضر در اقدامي مثبت ديگر از سوي اينترپل، نام و مشخصات مهرگان اميرخسروي، در کنار نام محمودرضا خاوري در فهرست افراد تحت تعقيب قرار گرفته است.

اينترپل اتهام او را رشوه، تقلب و کسب نامشروع مال با اختلاس (تقلب) عنوان کرده است. وي نيز بعد از افشاي اختلاس سه هزار ميليارد توماني بعد از محمودرضا خاوري دومين نفري بود که به کانادا گريخت. هر دوي اين افراد تابعيت کانادايي دارند. مهرگان اميرخسروي 49ساله و متولد رودبار است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.