جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اولین واکنش اوباما به انفجارهای بوستون ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: رئیس جمهور آمریکا با حضور در نشست خبری گفت هنوز مشخص نیست که چه فرد یا گروهی انفجارهای «بوستون» را انجام داده و لازم است تا تحقیقات در این مورد ادامه یابد.

«باراک اوباما» رئیس جمهور آمریکا می گوید دستگاه های اطلاعاتی این کشور هنوز نمی دانند چه فرد یا گروهی انفجارهای مرگبار شهر «بوستون» را انجام داده اند. با این حال اوباما به آمریکایی ها وعده داد مسئولان این انفجارها را شناسایی کند.

ساعتی قبل دو انفجار شهر بوستون آمریکا را به لرزه درآورد. این انفجارها در جریان مسابقه دو ماراتنی رخ داد که چند هزار شرکت کننده داشت. بر اثر این انفجارها حداقل 2 نفر کشته و بیش از 10 نفر نیز زخمی شدند.

اوباما در نشست خبری که در مورد این انفجارها ترتیب داد، گفت سرتاسر آمریکا در وضعیت آماده باش قرار می گیرد تا مشخص شود چه فرد یا گروهی مسئول این انفجارها بوده است.

رئیس «اف بی آی»، سران کنگره از دو حزب دموکرات و جمهوری خواه و فرماندار «ماساچوست» از جمله مقاماتی هستند که رئیس جمهور آمریکا با آن ها در تماس بوده است.

وی وعده داد تحقیقات در مورد انفجارهای بوستون «سریع و حرفه ای» انجام شود. اوباما افزود که هنوز مشخص نیست چه کسی و با چه انگیزه ای دست به این حملات زده است.

رئیس جمهور آمریکا از مردم این کشور خواست تا جمع آوری اطلاعات بیشتر در این مورد، صبر کنند و از نتیجه گیری و قضاوت زودهنگام در این مورد خودداری کنند. وی گفت افرادی که در این انفجار دست داشته اند، نهایتا شناسایی و محاکمه می شوند.

اما نکته ای که رسانه های آمریکایی هم به آن اشاره کردند، عدم استفاده اوباما از لفظ «تروریستی» برای این انفجارها بود. هرچند که اف بی آی رسما این انفجارها را حملات تروریستی اعلام کرده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.