چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: کرانچار: گل استقلال آفساید بود ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ایسنا: سرمربی سپاهان پس از تساوی تیمش برابر استقلال گفت که گل حریف در شرایطی به ثمر رسید که کمک داور در تصمیمی اشتباه، آفساید یکی از بازیکنان آبی پوش را نگرفت.

زلاتکو کرانچار در نشست خبری پس از بازی تیمش با استقلال اظهار کرد: مشخص بود که هر دو طرف قصد داشتند برای پیروزی حرکت کنند تا شانس قهرمانی شان را بالا ببرند. ما مقداری مطمئن تر بازی را آغاز کردیم و از سه دفاع استفاده کردیم و قصدمان این بود که ضریب اشتباهات خط دفاع را به حداقل برسانیم تا مبادا اشتباهاتی که برابر الاهلی رخ داد تکرار شود.

وی ادامه داد: باید بگویم استقلال در نیمه اول کنترل بیشتری بر بازی داشت و این کنترل پس از اخراج طالبی بیشتر شد. ما سعی کردیم با یک بازیکن کمتر آرایش دفاعی بهتری داشته باشیم تا حریف را از محوطه جریمه خود دور کنیم و فکر می کنم موفق هم بودیم.

وی در ادامه گفت: استقلال در نیمه دوم از بازی خارج شده بود و ما توانستیم این وضعیت را حفظ کنیم. از شانس فوق العاده خوب مان هم استفاده کردیم و به گل رسیدیم ولی به نظرم گلی که خوردیم قطعا مورد بررسی کارشناسان قرار خواهد گرفت و بویژه عملکرد داور باید بررسی شود.

کرانچار در ادامه با انتقاد از اخراج طالبی گفت: کارت قرمزی که داور به او داد کاملا اشتباه بود و هر دو کمک داور خوب عمل نکردند و تعدادی از آفسایدهای حریف را نگرفتند چون خوب جاگیری نکرده بودند. گلی که برابر استقلال دریافت کردیم از آنجایی شروع شد که داور آفساید مهاجم استقلال را نگرفت.

سرمربی سپاهان در ادامه گفت: به بازیکنان خودم تبریک می گویم که شخصیت و قدرت بالایی از خود نشان دادند. با نتیجه ی کسب شده امروز در دو هفته آتی هم در رقابت قهرمانی قرار خواهیم داشت، هرچند استقلال امتیازی دارد. هر تیمی که آرامش بیشتری در دو هفته آینده داشته باشد می تواند قهرمان شود و هر دو تیم منتظر اشتباه یکدیگر هستند.

در ادامه خبرنگاری درباره عملکرد علی احمدی و محسن ایران نژاد پرسید که سرمربی سپاهان در پاسخ گفت: باید درباره ایران نژاد بگویم که از وقتی به زمین آمد بسیار تلاش کرد و در جناح راست حریف عملکرد خوبی داشت و حریف هم از آن جناح سانترهای خوبی نداشت. درباره گلی هم که خوردیم چه ایران نژاد مقصر باشد و چه نباشد، همان طور که گفتم آن گل از نظر داوری باید مردود اعلام می شد بنابراین درباره آن چیزی نمی گویم و بحث را به کارشناسان می سپارم.

وی همچنین گفت: از سوی دیگر باید این را هم در نظر داشته باشیم که در بازی مالاگا و دورتموند هم هر دو گل در موقعیت آفساید به ثمر رسید یعنی در آنجا هم اشتباه صورت می گیرد اما داوران باید بیشتر دقت کنند.

در ادامه خبرنگاری از سرمربی سپاهان پرسید که چرا از احمد جمشیدیان استفاده نکرده است در حالی که این بازیکن پیش از این گفته بود که آمادگی کامل دارد. کرانچار در پاسخ گفت: در تمرین آخری که در اصفهان انجام دادیم و شما می توانید درباره آن از همه بازیکنان سوال کنید ایشان در اثر زانو به زانو شدن با یک بازیکن نقش زمین شد و پزشکان به زحمت او را به کلینیک بردند. نتیجه گیری نهایی پزشکان هم این بود که او مصدوم است. اما اگر خودش حرف دیگری زده باید از خودش بپرسید.

سپس خبرنگار دیگری از کرانچار پرسید که چرا تیمش بر خلاف بازی های مشابه در تهران، بازی تاخیری را در دستور کار خود داشت. سرمربی کروات سپاهان در پاسخ گفت: فکر می کنم در خلال برخوردی که گردان با یک بازیکن استقلال داشت دچار آسیبی شد که باعث شد کمی آرام تر بازی کند اما سوشاک به دلیل شکستگی استخوان بینی اش از بازی خارج شد و به بیمارستان رفت.

در ادامه خبرنگاری از کرانچار سوال کرد که هدف اصلی تیمش جام حذفی است یا لیگ برتر و آیا احتمال دارد که یک جام را فدای دیگری کند؟ سرمربی سپاهان پاسخ داد: در لیگ قهرمانان آسیا طبیعتا موفقیت ما به نتیجه الغرافه برابر حریفش بستگی دارد ولی در ایران شانس بیشتر ما معطوف به جام حذفی و لیگ برتر است. از سوی دیگر جزو وظایف ماست که امتیازهای بیشتری در لیگ قهرمانان آسیا کسب کنیم چون ضرایبی که به کشورها برای تعیین سهمیه سال آینده داده می شود به این امتیازها بستگی دارد.

وی در ادامه درباره ادامه همکاری اش با سپاهان گفت: از طرف من و باشگاه چنین تصمیمی وجود دارد اما هنوز وقت نشده است که درباره آن بحث کنیم. من پیش درآمدی از باشگاه دریافت کرده ام که مذاکرات انجام شود.

خبرنگار دیگری به بررسی آماری بازی سپاهان برابر استقلال پرداخت و نکاتی را به کرانچار گوشزد کرد از آن جمله اینکه سپاهان در این بازی تنها یک کرنر به دست آورد. این خبرنگار از کرانچار پرسید که آیا از نتیجه بازی راضی است یا خیر. وی در پاسخ گفت: اگر به خاطر بیاورید در آغاز همین کنفرانس خبری گفتم که استقلال در نیمه اول بیشترین کنترل را داشت اما این واقعیت را هم فراموش نکنید که ما یک بازیکن کمتر داشتیم و باید تیم را بازسازی می کردیم. در خلال این بازسازی سخت است که بتوانیم خیلی خوب توپ را از دفاع به حمله برسانیم. با این حال باز هم می گویم که ما برای پیروزی به میدان آمده بودیم و حتی گل اول را هم زدیم اما در نهایت تساوی به دست آمد.

کرانچار در ادامه درباره زمان بازی فینال جام حذفی گفت: به نظرم هم برای پرسپولیس و هم برای ما زمان مناسبی است. درستش هم این است که فینال جام حذفی با پایان لیگ همزمان باشد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.