چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: دایی: من سیاسی نیستم ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: سرمربي تيم فوتبال راه آهن گفت: من آدم مستقلي هستم و به دنبال سياست نرفته ام اما يکسري افراد معلوم الحال دنبال اهداف خاص خودشان هستند.

علي دايي در خصوص خبري مبني بر حضورش در شوراي شهر تهران و انتخابات اظهار داشت: من يک فرد مستقل هستم و به هيچ عنوان دنبال سياست نرفته ام و اصلاً سياسي نيستم.

وي افزود: من زندگي ام را با هيچ چيزي عوض نمي کنم، اما متأسفانه يکسري معلوم الحال شايعاتي را عليه من درست مي کنند که واقعاً براي آنها متأسفم، من به هيچ عنوان در انتخابات شوراي شهر شرکت نکرده ام و اين شايعه برخي است که به دنبال اهداف خاص خودشان هستند. من يک فرد مستقل هستم.

وي در پايان خاطرنشان کرد: متأسفانه هميشه اين شايعات درباره من بوده و اميدوارم اين بار هم با اين مصاحبه من همه چيز مشخص شود و مردم بدانند که برخي ها دنبال چه اهداف خاصي از بردن نام ها دارند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.