چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: چه کسی بوستون را منفجر کرد؟ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

مجله مهر: باراک اوباما،رئيس جمهور آمریکا بر خلاف روال سابق این کشور در سخنرانی کوتاه خود پس از انفجارهای بوستون که کشته شدن حداقل ۳ نفر و زخمی شدن بیشتر از ۱۳۰ نفر را به دنبال داشت از عبارت «اقدام تروریستی» استفاده نکرد تا اما و اگرها درباره عامل این حمله بیشتر شود.

مقام های آمریکا پیش از این خیلی سریع حملات در این کشور را به گروه های شبه نظامی به ویژه القاعده نسبت می دادند اما این بار با وجود اینکه برخی رسانه ها بمب های به کار رفته در این حمله را مشابه تجهیزات دست ساز این گروه ها توصیف کرده اند اما مقام های رسمی آمریکا هنوز نتوانسته اند موضع گیری در این رابطه داشته باشند و به همین خاطر همه چیز در هاله ای از ابهام قرار دارد.

چه کسی بوستون را منفجر کرد؟

چه کسی بوستون را منفجر کرد؟

بمب های به کار رفته در خط پایان مسابقه دوی ماراتون بوستون از راه دور منفجر شدند و به همین خاطر مدت کوتاهی پس از حمله شبکه های تلفن همراه در منطقه قطع شد تا جلوی انفجارهای احتمالی دیگر گرفته شود. مقام های اف بی آی در حال تحقیق در این رابطه هستند اما فعلاً گفته اند که هیچ مظنونی ندارند و تنها مشغول سوال و جواب از عده ای هستند. عامل انفجارها بمب های دست سازی بودند که در ساخت آنها گلوله یا ساچمه های بلبرینگ به کار رفته بود. منابع اف بی آی گفته اند با وجود اینکه ممکن است القاعده در این انفجارها دست نداشته باشد اما عاملان این حمله از این گروه الهام گرفته و احتمالاً از دستور العمل های ساخت بمب آنها که در اینترنت پیدا می شود استفاده کرده اند.

رسانه های آمریکا بیشتر از همه اما اعتقاد دارند که این بمبگذاری یک مسئله داخلی بوده است. گروه های راست افراطی،مخالفان کندی و حتی معترضان به افزایش مالیات از جمله مظنونان اصلی این حمله هستند که یک بار دیگر باعث شوکه شدن آمریکا شده است. این بار اما به نظر می رسد بر خلاف گذشته توطئه ای از خارج در کار نبوده و مقام های آمریکا باید در داخل کشور خودشان دنبال عامل حمله بگردند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.