پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: هفت سارق مسلح و متجاوز پای چوبه دار رفتند ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: حکم اعدام هفت متجاوز و سارق مسلح صبح امروز سه شنبه در شیراز به مرحله اجرا درآمد.

حکم اعدام چهار نفر از این هفت مجرم در ملاء عام و سه نفر دیگر نیز در زندان عادل آباد اجرا شد.

بر این اساس احکام "م-الف" و "گ-الف" به جرم پنج فقره سرقت مسلحانه بانک و چهار فقره سرقت مسلحانه خودرو در ملاءعام به مرحله اجرا درآمد.

همچنین "الف-ن" و"ب-د" به جرم درگیری مسلحانه منجر به قتل، سرقت مسلحانه از طلافروشی در شیراز و مجروح کردن طلافروش و پسرش، حمل و نگهداری اسلحه، در ملاءعام به دار مجازات آویخته شدند.

"ع-ف"، "الف-الف" و "م-الف" نیز به جرم سرقت مسلحانه، تهدید شهروندان و تجاوز به زنان ضمن ورود به باغهای اطراف شیراز در زندان عادل آباد اعدام شدند.

همچنین حکم اعدام"غ-ن" و "م-ز" به جرم سرقت مسلحانه از بانکها، تخریب اموال مردم، سرقت مسلحانه از طلافروشی نیز ظهر امروز در ملاءعام اجرا می شود.

این مجرمان با اقدامات خود باعث ناامنی و رعب و وحشت در شیراز شده بودند که پرونده آنها به طور ویژه در دادگستری استان رسیدگی و اجرا شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.