دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: بهترین تصاویر نجومی از نگاه نشنال جغرافی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: مجله نشنال جغرافی این هفته با ارائه تصاویری زیبا از شیرخوارگاه ستاره ای در کیهان، عمیق ترین تصویر از یک کهکشان با اشعه ایکس، باران بنفش از ستاره های دنباله دار و رقص نور از فعالیتهای خورشیدی به معرفی بهترین تصاویر نجومی پرداخته است.

شیرخوارگاه ستاره ای

این خوشه از رنگهای اصلی سحابی تریفید است که با نام مستعار کارخانه ستاره مشهور شده است که در صورت فلکی قوس قراردارد. این تصویر رنگارنگ روز اول آگوست در نشنال جغرافی ثبت شده است و یکی از تصاویر محبوب این هفته بوده است.

بهترین تصاویر نجومی از نگاه نشنال جغرافی

سحابی تریفید دربرگیرنده سه نوع سحابی است، ابرهای بزرگی از گازهای بین ستاره ای و غبار. سحابی انعکاسی که در سمت چپ تصویر مشخص است نور آبی را از ستاره های اطراف پراکنده می کند. در سمت راست تصویر ستاره های تازه متولد شده ای در مرکز گرمای تریفید و گازهای اطراف مشاهده می شود که محتوای بالای هیدروژنی آن علتی برای رنگ قرمز محسوب می شود.

رقص نور

ربانهای باریک از پلاسما و خطوط مغناطیسی که از خورشید به چشم می خورد توسط رصدخانه دینامیک خورشیدی ناسا در روز 23 و 24 ژوئیه گرفته شده است.

بهترین تصاویر نجومی از نگاه نشنال جغرافی

وقتی این تصویر گرفته شد، حدود یک سوم از خورشید در حال فعالیت بوده است.

باران بنفش

تصویر دنباله های ستاره ای که در نتیجه تابش طولانی و چرخش زمین ایجاد شده در آسمان شب بر فراز پارک باستان شناختی Szazhalombatta در مجارستان مشاهده شده است.

بهترین تصاویر نجومی از نگاه نشنال جغرافی

تصاویر تماشایی از ستاره ها و سایر پدیده های فلکی از این پارک که زندگی روستایی پیش از تاریخ را نشان می دهد، بسیار شایع است.

تصویر اشعه ایکس

کهکشان مارپیچی M83 شبیه یک چرخ دنده بزرگ یکی از ژرفترین تصاویر اشعه ایکس از یک کهکشان غیر از راه شیری است.

بهترین تصاویر نجومی از نگاه نشنال جغرافی

این تصویر روز 30 ژوئیه توسط رصدخانه اشعه ایکس چاندرا ناسا و با پرتوهای اشعه ایکس با انرژی کم (قرمز)، متوسط (سبز) و بالا (آبی) گرفته شده است.

حرکت سریع ستاره ای

سحابی سیاره ای HFG1 در این تصویر مشاهده می شود که از رصدخانه ملی آریزونا گرفته شده است.

بهترین تصاویر نجومی از نگاه نشنال جغرافی

سیستم ستاره ای V664 Cas که موجب شکل گیری این سجابی شده به قدری سریع حرکت می کند که یک شکل قوسی شکل را ایجاد کرده است، همین کمان آبی رنگی که گوشه بالای راست تصویر مشاهده می شود. نوار قرمز رنگ پشت آن نیز باقیمانده های گازهای این سیستم ستاره ای است.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.