پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: رکورددار المپیک: گوشت اسب می خورم! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: کنفرانس مطبوعاتي مدال آوران دسته 94 كيلوگرم وزنه برداري المپيك برگزار شد.

ايليان ايلين قهرمان دسته 94 كيلوگرم وزنه برداري المپيك در مورد تكرار مدال طلاي المپيك پكن در لندن و همچنين ركوردشكني خود گفت: شخصيت من طوري است كه دوست دارم رقابت كنم و با تمام روح و قلبم به ورزش بپردازم. رقابت كردن را دوست دارم و زندگي من مسابقه و تمرين است.

وي در پاسخ به سوالي درباره اينكه تفاوت قهرماني در المپيك پكن با اين المپيك چه بود گفت: امروز احساس خيلي متفاوتي نسبت به المپيك پكن دارم. شخصيت من تغيير كرده اما تمريناتم فرق زيادي نداشته است. الان كه در سن 24 سالگي هستم وضعيتم با گذشته كه جوان تر بودم خيلي تفاوت دارد.

رکورددار المپیک: گوشت اسب می خورم!

ايلين همچنين در مورد ركوردهايش گفت: هنوز توانايي اين را دارم كه بهتر شوم. در يك ضرب هنوز ضعف دارم و بايد روي آن كار كنم.

وي همچنين در پاسخ به سوالي كه از او پرسيد رابطه ورزشكاران كشورهاي استقلال يافته از شوروي سابق با يكديگر چگونه است، گفت: ما رابطه خيلي خوبي داريم و پس از كسب مدال به يكديگر تبريك مي گوييم ما قبلا دوست بوديم و الان هم دوست هستيم. مسابقه مي دهيم و رقابت مي كنيم، اما دوستي ما سر جايش است، چون ما سفيران صلح هستيم.

وي همچنين در مورد تغذيه اش گفت: تغذيه در وزنه برداري خيلي مهم است. عمده غذايي كه من مصرف مي كنم گوشت مرغ و گوشت اسب است. اين  غذا براي وزنه برداران خيلي خوب مفيد است.

همچنين سيريكو برنده مدال برنز از مولداوي در مورد كسب مدالش گفت: مسابقه دادن در المپيك خيلي سخت است. ايلين كار بزرگي انجام داد و ركوردهاي جهان و المپيك را جابه جا كرد. او شخصيت برجسته اي در وزنه برداري به حساب مي آيد.

همچنين الكساندر ايوانوف كه مدال نقره المپيك را بر گردن آويخت در مورد رقابت با ايليا ايلين گفت: وزنه برداري مثل بوكس يا كشتي نيست كه با رقبا مسابقه رودررو داشته باشيم. ما بايد به ركوردهاي خودمان برسيم و اعتماد به نفس اين كار را داشته باشيم اما به هر حال رقابت كردن با ايلين بسيار سخت است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.